Jakub Szczęsny | 30 marca 2017, 14:17

Najlepszy odtwarzacz muzyki dla Androida? Oto nasze propozycje

Smartfon doskonale nadaje się do pełnienia roli nie tylko przenośnego odtwarzacza mp3. Jednak fabrycznie zainstalowane aplikacje na telefonach czasem skutecznie obniżają doświadczenia płynące z jakości odsłuchu oraz wygody korzystania i nie oferują zbyt wielu funkcji. Z czego zatem korzystać, żeby muzyka w słuchawkach brzmiała jak najlepiej? Sprawdziliśmy i znamy odpowiedź.

Jeśli szukasz artykułów o najlepszych aplikacjach na Androida, to zainstaluj MobiRadar - naszą nową aplikację o wszystkim co z Androidem związane. Czytaj o programach na swoim smartfonie i wygodnie instaluj je bezpośrednio z MobiRadar.

MobiRadar - najlepsze aplikacje

Dobry odtwarzacz muzyki na Androida powinien oferować nie tylko wysoką jakość dźwięku, ale także obsługiwać różne formaty plików, być łatwy w obsłudze i dawać dostęp do przydatnych funkcji oraz ulepszeń. Biorąc pod uwagę możliwości dostępne w ramach bezpłatnej wersji - Pulsar Music Player jest według nas najbardziej rozsądną i jednocześnie najlepszą pozycją w naszym zestawieniu. Program jest prosty w obsłudze i jednocześnie zawiera w sobie wszystko to, co powinien mieć dobry odtwarzacz muzyki dla systemu Android. Aplikacja jest w stanie uruchomić większość znanych typów plików, w tym:  MP3, AAC, FLAC, OGG, WAV. Świetną wiadomością dla użytkowników Chromecasta będzie fakt, że Pulsar Music Player jest w stanie współpracować z tą przystawką - dzięki temu użytkownik będzie mógł korzystać ze swojej ulubionej aplikacji, również za pomocą Pulsara.

Pulsar Music Player - najlepszy odtwarzacz muzyki na Androida

Polecamy
Pulsar Music Player

Pulsar Music Player to świetny program do obsługi plików audio w Androidzie. Aplikacja odznacza się nie tylko świetnym interfejsem, ale również ogromnymi możliwościami. 

Pulsar Music Player, zwycięzca naszego zestawienia, charakteryzuje się schludnym, przejrzystym i jednocześnie bardzo prostym interfejsem. Wszystkie najważniejsze funkcje programu są dostępne "od razu", nie trzeba przekopywać się przez kolejne ekrany ustawień. Aplikacja automatycznie wyszukuje pliki w urządzeniu i kategoryzuje je - według gatunku, wykonawcy, albumu oraz innych, co pozwala na późniejsze, łatwe ich wyszukanie. Trzeba jednak pamiętać o tym, żeby wgrane przez nas pliki muzyczne były odpowiednio otagowane. Pulsar Music Player jest w stanie obsłużyć znaczniki ID3, które pomagają programowi w identyfikacji wykonawcy, gatunku muzycznego oraz albumu, z którego pochodzi.

Interfejs Pulsara

Pulsar Music Player oferuje świetny korektor graficzny i przy okazji, oferuje sporo funkcji przydatnych do odtwarzania muzyki.

Najlepszy w naszym zestawieniu program oferuje również dostęp do standardowego korektora z kilkoma predefiniowanymi ustawieniami. Za ich pomocą możecie dostosować wzmocnienie konkretnych tonów dla danego gatunku muzycznego. Możliwe jest również wzmocnienie basów, zdefiniowanie pogłosu, a także aktywowanie wirtualizera. W większości przypadków, korzystanie z korektora nie będzie konieczne, ale w bardzo charakterystycznych gatunkach muzycznych (i w przypadku bardzo konserwatywnych słuchaczy), może okazać się niezbędne. Jednak to, co stanowi o sile Pulsar Music Playera to przede wszystkim obsługa w darmowej wersji urządzeń Chromecast.

Przystawka Google pozwala na podłączenie jej albo do głośników (wersja audio) lub do telewizora, zmieniając go w smart TV z prawdziwego zdarzenia. Pulsar Music Player bez problemu łączy się z Chromecastem i strumieniuje muzykę bezpośrednio do sparowanego z nim urządzenia. Osoby, które wyposażyły się w ten gadżet z powodzeniem mogą wykorzystać zwycięzcę naszego zestawienia do odtwarzania swojej ulubionej muzyki. Dodatkowymi atutami Pulsar Music Playera są świetny interfejs użytkownika, spory pakiet funkcji w bezpłatnej wersji i ogromna oszczędność zasobów w porównaniu z innymi aplikacjami. Podczas gdy inne programy na słabszych urządzeniach mogą mieć niemałe problemy, Pulsar wychodzi obronną ręką nawet w sytuacji, gdy smartfon jest wyposażony w słaby procesor i małą ilość pamięci RAM.

O innych przetestowanych przez nas odtwarzaczach muzyki na Androida przeczytasz w naszym artykule na MobiRadar. Zainstaluj już teraz i korzystaj tylko z najlepszych aplikacji.

Komentarze
voytus
2 kwietnia 2017, 16:30
Zgadzam się z całym artykułem.Dziwne tylko,że nie wymieniono Poweramp-a(bardzo chwalonego)..Próbowałem wszystkie i jak dla mnie Neutron 'rządzi'(nie prawda,że jest CAŁKOWICIE spolszczony).
0
Zaloguj się, by móc komentować