Sylwia Zimowska | 11 października 2017, 15:20

Jeździj z myTaxi za pół ceny

Konkurencja Ubera działa coraz śmielej na polskim rynku. Aplikacja myTaxi przygotowała dla swoich pasażerów wyjątkową promocję. Klienci z Warszawy, Krakowa i Trójmiasta mogą otrzymać 50% zniżki na cały kurs. Mieszkańcom stolicy zaoferowano dodatkowe korzyści - jeśli zamówią z powodzeniem przejazd współdzielony zapłacą jedynie 1% wartości kursu. 

Nadal czytasz artykuły o aplikacjach na Androida na komputerze? Ułatw sobie życie i zainstaluj MobiRadar - naszą nową aplikację o wszystkim co z Androidem związane. Znajdziesz w niej najlepsze poradniki, zestawienia i inne ciekawe artykuły. Dzięki MobiRadar będziesz używał tylko najlepszych aplikacji.

MobiRadar - najlepsze aplikacje

Oferta na połowę tańsze przejazdy obowiązuje do 31.10.2017 do godziny 24.00. By z niej skorzystać wystarczy zapłacić kartą podpiętą do aplikacji. Nie musimy wpisywać żadnego kodu czy wykonywać żadnych działań. Warunki są jednak dwa. Po pierwsze promocja obowiązuje wyłącznie w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie oraz na trasie do lotnisk Modlin, Balice i Rębiechowo. Po drugie zaś skorzystać z niej mogą wyłącznie klienci indywidualni. Przez okres trwania promocji można wielokrotnie cieszyć się niższą stawką - nie ma tu żadnego limitu kilometrów czy innych ograniczeń.

 

Jeszcze ciekawiej wypada promocja przeznaczona wyłącznie mieszkańcom Warszawy. Jeśli zdecydują się oni na usługę MyTaxi Match, czyli przejazdu współdzielonego i uda im się rzeczywiście dołączyć do współpasażera, wówczas każdy z klientów zapłaci jedynie 1% wartości całego kursu. Jeśli na danej trasie nie uda się odnaleźć drugiego pasażera, wówczas klienta obowiązywać będzie pierwsza z promocji, dotycząca -50% ceny. Podobnie jak w poprzedniej ofercie tu także nie ma ograniczeń ilościowych - z promocji za 1% można korzystać wielokrotnie. MyTaxi to podobnie jak Uber aplikacja pozwalająca zamówić przejazd w kilku polskich miastach. W przeciwieństwie do Ubera jednak, za kierownicą aut MyTaxi znajdziemy wyłącznie licencjonowanych kierowców taksówek.

Do zamawiania taksówek
mytaxi

Aplikacja kliencka największego na świecie systemu zamawiania taksówek za pośrednictwem internetu i urządzeń mobilnych. Program umożliwia wybranie konkretnego pojazdu nawet z czterodniowym wyprzedzeniem i obsługuje płatności mobilne dla pasażerów indywidualnych, a w przypadku klientów firmowych - płatności bezgotówkowe.

MobiRadar - najlepsze aplikacje

Komentarze
pilse
27 stycznia 2020, 18:38
Promocja goni promocję. Tu możesz taniej pojechać taksówką, a tam- https://www.sprzet-fryzjerski.pl/category/...skie?horizontal kupić akcesoria fryzjerskie. Warto przeglądać oferty sklepów i usługodawców.
0
Zaloguj się, by móc komentować