Paweł Krzyżanowski | 11 października 2017, 15:09

Honor 9 z nową niższą ceną

Honor 9 ma trafić do grona najbardziej atrakcyjnych dostępnych w Polsce flagowych smartfonów, a spowodować ma to nowa, niższa cena, w której dostępny jest już od dziś. Huawei, właściciel marki Honor, chce zwiększyć jej obecność na naszym rynku, a jednocześnie spowodować, żeby była ona bardziej konkurencyjna w stosunku do zdobywającej szturmem serca użytkowników marki Xiaomi. 

Nadal czytasz artykuły o aplikacjach na Androida na komputerze? Ułatw sobie życie i zainstaluj MobiRadar - naszą nową aplikację o wszystkim co z Androidem związane. Znajdziesz w niej najlepsze poradniki, zestawienia i inne ciekawe artykuły. Dzięki MobiRadar będziesz używał tylko najlepszych aplikacji.

MobiRadar - najlepsze aplikacje

Honor 9 ma trafić do grona najbardziej atrakcyjnych dostępnych w Polsce flagowych smartfonów, a spowodować ma to nowa, niższa cena, w której dostępny jest już od dziś. Huawei, właściciel marki Honor, chce zwiększyć jej obecność na naszym rynku, a jednocześnie spowodować, żeby była ona bardziej konkurencyjna w stosunku do zdobywającej szturmem serca użytkowników marki Xiaomi. Nowa, obowiązująca od dziś sugerowana cena Honora 9 to 1999 złotych, czyli dokładnie tyle, ile kosztuje konkurencyjny flagowiec - Xiaomi Mi 6. Od dziś można mieć więc przyjemny problem: co wybrać Honora 9 (sprawdź aktualną cenę) czy Xiaomi Mi 6 (sprawdź aktualną cenę)?

Honor9-1

Przy okazji obniżki oficjalnej ceny Honora 9 warto wspomnieć, że już wcześniej można było go kupić za znacznie mniej, niż wynosiła poprzednia cena oficjalna (2199 złotych). Po obniżce w niektórych sklepach ceny powinny spaść więc jeszcze bardziej.

Honor 9: Czy warto kupić? Szybki test

 

Xiaomi Mi 6: Czy warto kupić flagowego smartfona z Chin?

 

Jeśli macie właśnie taki problem, powinniście koniecznie obejrzeć recenzje wideo Honora 9, który pod wieloma względami jest kopią Huaweia P10 (sprawdź najniższą cenę) oraz Xiaomi Mi 6 – flagowca kosztującego znacznie mniej od konkurencji spod uznanych marek. Jeśli zaś myślicie o zakupie smartfona za ok. 2000 złotych, przed zakupem warto również przeczytać porównanie najlepszych modeli w tym zakresie cenowym - do 2000 złotych.

Obniżka oficjalnej ceny Honora 9 wiąże się z globalnymi działaniami, które przynoszą już wymierne efekty – w Chinach i Francji Honor jest najchętniej kupowanym przez internet smartfonem, w Finlandii jest numerem jeden na lokalnym rynku a i w innych krajach odnotowuje znaczne wzrosty sprzedaży – w Niemczech o 300 % w pierwszym kwartale 2017 r, a we Włoszech aż o 350 %. W Wielkiej Brytanii marka sprzedaje ok. 2000 egzemplarzy tygodniowo, a w ojczystych Chinach sprzedano łącznie ponad 26 milionów różnych modeli marki Honor. Dlaczego tak szczegółowo piszemy o wynikach sprzedaży sprzętu marki Honor? Powód jest prosty - wysokie wyniki sprzedaży, a co za tym idzie wysoki poziom zadowolenia klientów to świetna rekomendacja dla tych, którzy zastanawiają się nad zakupem właśnie Honora.

MobiRadar - najlepsze aplikacje

Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować