Sylwia Zimowska | 16 listopada 2017, 18:16

Empik z własną aplikacją do ebooków i audiobooków

W sklepie Google Play wylądowała aplikacja EmpikGo, która pozwala nie tylko na czytanie elektronicznych wersji książek czy słuchanie audiobooków bezpośrednio na smartfonie, ale też na zakup nowych pozycji z całej, obfitej biblioteki cyfrowych tytułów Empiku. Dla użytkowników przewidziane są liczne promocje.

Nadal czytasz artykuły o aplikacjach na Androida na komputerze? Ułatw sobie życie i zainstaluj MobiRadar - naszą nową aplikację o wszystkim co z Androidem związane. Znajdziesz w niej najlepsze poradniki, zestawienia i inne ciekawe artykuły. Dzięki MobiRadar będziesz używał tylko najlepszych aplikacji.

MobiRadar - najlepsze aplikacje

W Empiku już od dawna można było kupić ebooki i audiobooki jednak by z nich korzystać na smartfonie należało przenieść je do zewnętrznych aplikacji. Teraz sklep zaoferował swoim klientom bezpłatny program, który ułatwi proces kupowania i czytania elektronicznych mediów. W bibliotece EmpikGo znajdziemy aż 50 tys. e-booków i 6 tys. audiobooków posortowanych według kategorii. Twórcy zaprojektowali aplikację na tyle przejrzyście, że oprócz dziedzin tematycznych możemy też wybrać e-booki, które są aktualnie czytane przez największą liczbę użytkowników, czy takie, które polecane są do podróży. Po powiązaniu aplikacji z kontem Empik wszystkie zakupione wcześniej w sklepie internetowym pozycje zostaną również dodane do biblioteki aplikacji.

2EmpikGo ma jasny, przyjazny interfejs

 

EmpikGo możemy również wykorzystać do tego, by wypróbować bezpłatnie interesujące nas książki. Każda pozycja ma dostępny fragment, który można przejrzeć, by upewnić się, że jest to dokładnie ten rodzaj literatury, na jaki mamy aktualnie ochotę. Dodatkowo użytkownik może zwiększyć rozmiar czcionki w aplikacji i zmienić kolor tła. Warto także dodać, że w EmpikGo znajdziemy również ebooki i audiobooki oferowane jedynie w sieci Empik, a także specjalne obniżki wyłącznie dla użytkowników aplikacji. Szkoda jedynie, że brakuje sortowania po cenie, choć jest to przecież jedna z najczęściej wykorzystywanych funkcji w przypadku internetowych zakupów. Jeśli nie lubicie czytać na smartfonie czy tablecie to pamiętajcie, że ebooki kupione w sieci Empik przeniesiecie także bez problemu do czytników e-książek (sprawdź najtańsze oferty).

Tech Awards 2017

Tech Awards 2017 to trzecia odsłona plebiscytu, w którym konsumenci wybierają najlepsze marki i produkty. Weź udział i wygraj atrakcyjne nagrody. Wejdź na stronę Tech Awards 2017 i oddaj swój głos już dziś! 

Komentarze
bitom
23 listopada 2017, 14:26
Fajnie im to wyszło - sensowna aplikacja, trochę nad nią posiedziałem, a nie spodziewałem się, że na tyle wciągnie. Plus za liczbę pozycji - mnóstwo tego. O ile to będzie rozwijane, to apka powinna ludziom podejść. Jak dla mnie akurat w tym temacie brakuje dopracowanych rozwiązań. Kwestia taka, czy będą dalej nad nią pracować.
0
pilse
21 października 2019, 18:39
Szukam etui na kindle. Co polecacie? Czy ktoś z Was ma to etui- http://www.inbag.pl/etui-na-kindle/etui-kindle-paperwhite ?
0
Zaloguj się, by móc komentować