Wise Disk Cleaner Free 9.58

Wise Disk Cleaner Free

Pogromca plików tymczasowych i innych zbędnych utworzonych przez system bądź niektóre programy oraz narzędzie do usuwania z systemu śladów aktywności użytkownika w jednym.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
67240
Ocena ogólna:
(ocen: 3)
Pobrań wersji:
315
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware home
Autor:

W czasie pracy komputera system operacyjny oraz uruchamiane programy zostawiają po sobie wiele plików tymczasowych, których z tylko sobie znanych powodów nie usuwają. Pozbycie się ich ręcznie to proces żmudny i czasochłonny, a na pewno niewygodny. Podobnie jest ze śladami aktywności użytkownika w systemie, różnych aplikacjach i internecie, bo każda z aplikacji przetrzymuje te dane w różnych miejscach. Z pomocą przychodzi Wise Disk Cleaner Free, który  działa w trzech trybach.

W trybie prostym z dostępnych kategorii wybieramy te nas interesujące i pozwalamy aplikacji działać. Po przeprowadzonym skanowaniu przy każdej kategorii zostanie wyświetlona ilość znalezionych niepotrzebnych plików wraz z ilością miejsca, jakie zajmują na dysku, oraz w przypadku śladów aktywności użytkownika ich ilość. W trybie zaawansowanym możemy wybrać rodzaje plików oraz dyski na jakich mają być one wyszukane. Po zakończonym procesie program wyświetli ich listę i pozwoli wybrać, które z nich chcemy usunąć. Autorzy pomyśleli także o możliwości stworzenia listy ignorowanych plików i folderów, dzięki której możemy wybrać jakie dane mają być zignorowane w procesie wyszukiwania niepotrzebnych danych. Dzięki zaawansowanemu algorytmowi skanowania proces przeszukiwania dysków jest bardzo szybki. Ostatni tryb to usuwanie zbędnych komponentów systemu Windows oraz wszelkich dodatkowych danych gromadzonych podczas korzystania z aktualizacji systemu za pomocą Windows Update.

Wise Disk Cleaner

Dla zaawansowanych użytkowników przewidziano możliwość obsługi program u z linii komend, a dla osób ceniących swój czas możliwość zdefiniowania zadania w terminarzu systemowym do automatycznego uruchamiania programu z wybranym trybem przeszukiwania i usuwania znalezionych plików.

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować