WirelessKeyView 2.05

WirelessKeyView

Narzędzie do odczytywania zapisanych w systemie operacyjnym Windows haseł do sieci WiFi. Odczytuje hasła i inne informacje o sieciach bezprzewodowych, do których kiedykolwiek był podłączany komputer.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
6851
Ocena ogólna:
(ocen: 1)
Pobrań wersji:
2212
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

WirelessKeyView jest prostą aplikacją pozwalającą na odczytanie zapisanych w systemie operacyjnym haseł do sieci WiFi. Nie jest aplikacją łamiącą zabezpieczenia, czy służącą do łamania samych haseł. Potrafi odczytać i wyświetlić sieci bezprzewodowe, z którymi kiedykolwiek łączył się komputer. Służy do odzyskiwania zapomnianych haseł, które kiedykolwiek były zapamiętywane na komputerze.

Poza nazwą sieci (SSID) wyświetla typ klucza użytego do szyfrowania (np. WEP/WPA/WPA2 TKIP/AES), wartość szesnastkową hasła, hasło znakowe, nazwę urządzenia (karty WiFi) w systemie operacyjnym, tzw. identyfikator guid urządzenia, rodzaj autoryzacji i szyfrowania, rodzaj połączenia i datę ostatniej modyfikacji.

Potrafi odczytywać hasła z innych instancji systemu Windows (po wskazaniu folderu instalacji), oraz eksportować odczytane dane i importować je w celu wyświetlenia.

Uwaga: dostępne jest spolszczenie aplikacji do pobrania tutaj.

 

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować