Windows Installation Media Creation Tool 6.3.9600.17474

Windows Installation Media Creation Tool

Niewielka i prosta w obsłudze aplikacja, pozwalająca użytkownikowi na utworzenie własnego nośnika instalacyjnego z systemem Windows 8.1.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
1457
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
1457
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

Program będzie szczególnie przydatny dla osób, które zakupiły komputer z Windows 8, a następnie wykonały jego aktualizację do wersji 8.1 – nie posiadają one płyty instalacyjnej z systemem oznaczonym takim numerkiem, przez co każda reinstalacja wiąże się z koniecznością przechodzenia przez długi proces instalowania najpierw podstawowego OS-a, a następnie kolejnych aktualizacji. Dzięki Windows Installation Media Creation Tool każdy będzie mógł z łatwością stworzyć nośnik, umożliwiający instalację Windows 8.1 od razu, bez potrzeby przechodzenia przez cały żmudny proces.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i nie powinna przysparzać żadnych trudności. Po jej uruchomieniu należy jedynie wybrać język systemu, edycję (8.1, 8.1 N, 8.1 Pro, 8.1 Pro N) oraz architekturę (32- lub 64-bitową), a następnie nośnik instalacyjny (pendrive lub płyta DVD). Gdy już wszystkie te opcje zostaną określone, program pobierze pliki instalatora i, w zależności od wybranego przez nas typu nośnika, zapisze je na pamięci USB (która będzie od razu gotowa do użycia) lub na dysku jako obraz w formacie .ISO (użytkownik będzie musiał nagrać go na pustą płytę za pomocą dowolnej aplikacji, służącej na wypalania danych na płytach).

Uwaga: do poprawnego wykonania całej operacji niezbędne jest połączenie z internetem - aplikacja musi pobrać ze strony Microsoftu pliki instalacyjne

Windows Installation Media Creation Tool

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować