Windows 7

Windows

Windows 7 to system operacyjny firmy Microsoft, który zastąpił krytykowany i niezbyt lubiany przez użytkowników system Windows Vista. Pomino wydania Windows 10, Windows 7 ma nadal swoich fanów, którzy ani myślą przesiadać na nowszy.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
51168
Ocena ogólna:
(ocen: 1)
Pobrań wersji:
51168
Ocena wersji:
5.0 (ocen: 1)
Licencja:
commercial
Autor:
Kategoria:

Windows 7 oferuje usprawniony interfejs Aero, menu Start oraz pasek zadań. Dzięki mechanizmom Aero Snap i Aero Shake praca z wieloma oknami na ekranie jest zdecydowanie przyjemniejsza. Wirtualne foldery, tu nazwane Bibliotekami, ułatwiają zarządzanie danymi, a moduł Bitlocker pozwala na szyfrowanie danych. Znaczącą zmianą dla graczy było udostępnienie wraz z Windows 7 bibliotek multimedialnych DirectX 11, coraz chętniej wykorzystywanych przez deweloperów podczas tworzenia gier. To także przeglądarka Internet Explorer 8 oraz wiele innych zmian, poprawek i usprawnień, które sprawiły, że system ten polubiły miliony użytkowników na całym świecie.

Wymagania:

  • Procesor: 1 GHz Intel Pentium/AMD Athlon (lub lepszy)
  • Pamięć RAM: 1 GB dla wersji 32-bitowej oraz 2 GB dla 64-biotowego wariantu (lub więcej)
  • HDD: 16 GB wolnego miejsca na dysku twardym
  • Karta graficzna: zgodna z DirectX 9

Uwaga:

Do pobrania obrazu ISO w wersji 32 lub 64-bitowej niezbędne jest posiadanie prawidłowego klucza aktywacji produktu. Po poprawnej weryfikacji możliwy będzie wybór wersji językowej systemu.

Windows 7

Linki
Komentarze
hajnowkap
7 września 2019, 18:05
debili robicie?po chuj sie rejestrowalem jak i tak odsyla na MC
0
Zaloguj się, by móc komentować