WinZip 20.0 Build 11659

WinZip

Najnowsza wersja popularnego programu do tworzenia i otwierania wielu formatów archiwów.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
17138
Ocena ogólna:
(ocen: 1)
Pobrań wersji:
1541
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
trial
Autor:

Program jest prosty w obsłudze, posiada elastyczny interfejs, wspiera bezpośrednie nagrywanie płyt CD/DVD, wysyłanie plików poprzez FTP, e-mail, automatyczne archiwizowanie wybranych plików/katalogów, obsługę linii komend, szyfrowanie AES 128 i 256-Bitowe, tworzenie samorozpakowujących się archiwów oraz wiele innych funkcji.

Program obsługuje najnowszy format ZIPX, który jest następcą nieco już starego formatu ZIP. ZIPX używa nowszych i zdecydowanie wydajniejszych algorytmów kompresji, co przekłada się na jeszcze większe zmniejszenie wielkości archwizowanych plików. Do niewątpliwych zalet nowego formatu należy zaliczyć specjalny algorytm kompresowania plików JPEG, który potrafi zmniejszyć wielkość obrazka o 20-25% bez utraty jakości czy jakichkolwiek zmian w danych.

WinZip

Autorzy programu nie próżnowali i w najnowszej wersji postawili na obsługę coraz bardziej popularnych dysków internetowych. Bezpośrednio z poziomu archiwizera będzie można przeglądać zawartość wirtualnych dysków SkyDrive, Google Drive i Dropboksa, oraz kompresować znajdujące się na nich dane. Oprócz istniejącej już możliwości udostępniania plików na Facebooku, funkcja ZipShare pozwala na zrobienie tego samego na Twitterze oraz LinkedIn. Gdy przesyłamy dokumenty PDF lub pliki graficzne, nowy WinZip może automatycznie umieścić na nich znak wodny.

Jeśli nie jesteśmy zwolennikami wyżej wymienionych portali i wolimy przesyłać dane emailem, to z pewnością docenimy wtyczkę dedykowaną Outlookowi, upraszczającą korzystanie z usługi ZipSend. Dzięki niej skompresowany plik jest przesyłany do chmury, a zamiast niego wysyłany jest tylko odnośnik internetowy. W przypadku plików o wielkości do 50 MB odbywa się to za darmo. Wszyscy, którzy do przechowywania danych w chmurze podchodzą z rezerwą, na pewno ucieszą się ze zmian poczynionych w kwestii szyfrowania archiwów. Dzięki 128 i 256-bitowym szyfrom AES dane będą jeszcze bardziej bezpieczne.

Okres testowy: 45 dni, ekran przypominający o rejestracji przy każdym uruchomieniu

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować