Who's Your Daddy 2.0.0

Who's Your Daddy

Nietypowa gra komputerowa przeznaczona dla dwóch, konkurujących ze sobą graczy. Pierwszy z nich kieruje poczynaniami ojca, który musi zrobić wszystko by uchronić swojego pełzającego syna niemowlaka, kierowanego przez drugiego gracza, przed niechybną śmiercią.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
38728
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
18641
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
commercial
Autor:
Kategoria:

Akcja gry toczy się w pięknym, rodzinnym domu, który jest dla niemowlęcia niczym pole minowe, gdyż na każdym kroku znajdziemy w nim różnego rodzaju sprzęty użytku codziennego, które dla dziecka bez opieki, mogą stanowić śmiertelne niebezpieczeństwo. Chociaż mapa domu jest niezmienna, to przed każdą grą losowana jest pozycja istotnych przedmiotów.

Do zajęć ojca będą należały działania prewencyjne typu zabezpieczanie gniazdek elektrycznych, zamykanie szafek i szuflad, a także umieszczanie leków i innych niebezpiecznych substancji w miejscach niedostępnych dla dziecka. Oprócz tego, możliwe będzie wykonywane typowych, codziennych zadań np. sprzątanie zabawek czy wymiana baterii czujnika dymu, za które otrzymamy nagrodę w postaci zdolności specjalnej aktywnej przez pewien czas. Na gracza wcielającego się w rolę ojca czeka wiele wyzwań, musi być on mobilny i przygotowany praktycznie na wszystko.

Celem gracza wcielającego się w dziecko, jest pozbawienie się życia, za pomocą przedmiotów i wyposażenia domu. Dzięki zaawansowanemu odwzorowaniu fizyki wszystkie małe obiekty można bez przeszkód przesuwać czy brać do rąk, by później np. wsadzić widelec do gniazdka elektrycznego, utopić się w wannie, połknąć detergent czy ścierkę itd. Możliwości jest bardzo wiele, jedynymi ograniczeniami są nasza wyobraźnia oraz przytomność gracza wcielającego się w postać ojca.

Autorzy cały czas rozwijają grę, a w niedługim czasie chcą wprowadzić nowe tryby rozgrywki, w których zwiększona zostanie liczba graczy np. jeden ojciec będzie musiał pilnować dwójki dzieci, czy ojciec i matka będą musieli zaopiekować się dwójką latorośli.

Wymagania minimalne:

  • System operacyjny: Windows XP 64-bit
  • Procesor: Dwurdzeniowy 2 GHz
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Karta graficzna: GeForce GTX 460 / Radeon HD 5850 / Intel HD 4600 z przynajmniej 1 GB pamięci, zgodna z DirectX 9.0c
  • Miejsce na dysku: 1 GB
  • Karta dźwiękowa: Zgodna z DirectX 9.0c

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować