WHDownloader (dawniej Windows Hotfix Downloader) 0.0.2.2

WHDownloader (dawniej Windows Hotfix Downloader)

Program pozwalający w wygodny sposób pobrać wszelkiego rodzaju aktualizacje, poprawki funkcjonalności czy bezpieczeństwa, oraz wszelkie inne dodatki dla systemów Windows 8.1 i Windows 7 SP1 oraz pakietów Office 2013 SP1 i Office 2010 SP2.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
1705
Ocena ogólna:
(ocen: 1)
Pobrań wersji:
314
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

Pierwszą czynnością jaką należy wykonać po uruchomieniu aplikacji jest pobranie aktualnych list danych, co robimy klikając ikonę z niebieską strzałką w lewym górnym rogu. Program pobierze najnowsze dostępne listy poprawek i dodatków dla systemów Windows 8.1 oraz Windows 7 SP1, a także pakietów biurowych Office 2012 SP1 i Office 2010 SP2 lub nowszych. Każda z list dostępna jest w wariancie 32 i 64-bitowym. Po wybraniu interesującej nas listy wyświetlone zostaną konkretne poprawki pogrupowane w kategorie. Kliknięcie na identyfikatorze KBArticle dowolnej pozycji otworzy stronę internetową, zawierającą szczegółowe informacje na temat tej poprawki. Teraz wystarczy tylko wybrać te nas interesujące i rozpocząć pobieranie. Pobrane pliki zostaną zapisane we wcześniej określonej przez nas lokacji. Może się zdarzyć tak, że któraś z kolei poprawka sprawi, że inna przestanie być potrzebna. Jeśli tak się stanie, to taka poprawka zostanie przeniesiona do zakładki Superseded, gdzie będzie można się jej bezproblemowo pozbyć z dysku.

WHDownlader jest niezwykle przydatny dla administratorów czy zaawansowanych użytkowników, którzy chcą np. zintegrować poprawki w przygotowywanym nośniku instalacyjnym systemu Windows 8.1 lub 7 SP1. Jest także nieodzowny, gdy krytyczne poprawki chcemy zainstalować na komputerze bez dostępu do internetu.

Uwaga: program wymaga zainstalowanego pakietu Microsoft .NET Framework 4.5 lub nowszego.

WHDownloader

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować