VSO Downloader 5.0.1.49

VSO Downloader

Program do pobierania filmików ze stron internetowych. Dzięki zastosowaniu technologii monitorowania strumieni multimedialnych, można go używać z każdą nowoczesną przeglądarką internetową oraz każdą z ponad tysiąca stron hostujących filmy online włączając YouTube, Google Video i inne.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
82191
Ocena ogólna:
(ocen: 4)
Pobrań wersji:
5974
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

Autorzy aplikacji postanowili uodpornić swoją aplikację na zmiany na stronach hostujących filmy i stworzyli mechanizm, który monitoruje dane pobierane przy użyciu przeglądarek internetowych, w poszukiwaniu strumieni multimedialnych. Dzięki takiemu podejściu, program jest niezależny od używanej przez użytkownika przeglądarki internetowej, a pobieranie filmu zaczyna się automatycznie w momencie rozpoczęcia odtwarzania go w przeglądarce. Oczywiście tego typu podejście może nie wszystkim odpowiadać, więc istnieje jeszcze możliwość pobranie filmu na podstawie linku do strony z nim. Niestety, tutaj autorzy przesadzili z uproszczeniem i linki są dodawane do programu tylko po wykryciu ich schowku systemowym.

Program posiada moduł odpowiadający za blokowanie reklam, dzięki czemu pobierane filmy są ich pozbawione. Oprócz popularnych formatów audio i wideo, VSO Downloader może śledzić strumienie i schowek w poszukiwaniu linków do innych rodzajów plików takich jak obrazki, ZIP, EXE, RAR itd. Rodzaje śledzonych formatów MIME/rozszerzeń plików możemy dowolnie konfigurować w ustawieniach programu. To samo tyczy się listy monitorowanych portów, którą można dowolnie modyfikować. Program pozwala na przyspieszenie pobierania przez dzielenie danych na kilka części i pobieranie ich jednocześnie, oraz nie ma problemów ze wznowieniem pobierania w przypadku awarii lub wstrzymania akcji na życzenie użytkownika.

VSO Downloader

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować