VDownloader 4.5.2807

VDownloader

Aplikacja pozwalająca na pobieranie filmów z internetowych serwisów wideo, w tym m.in. z YouTube, Google Video, MySpace oraz DailyMotion.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
2912
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
688
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware home
Autor:

Obsługa aplikacji nie powinna nikomu sprawić kłopotów. Po uruchomieniu programu możemy pobrać wideo na jeden z dwóch sposobów. Pierwszy to skorzystanie z polecenia „Wyszukaj”, które przeszuka YouTube, Google Video, Yahoo! Video oraz DailyMotion w poszukiwaniu filmów, pasujących do podanych przez nas słów kluczowych. Po wyświetleniu rezultatów możemy albo obejrzeć wybrany przez nas klip wideo, albo pobrać go na nasz dysk twardy. Inną metodą pobierania jest skorzystanie z polecenia „Sieć Web”, gdzie w prostej przeglądarce internetowej znajdziemy odnośniki do kilkudziesięciu serwisów, z których możemy pobrać interesujące nas filmy. Oprócz wymienionych wcześniej, mamy dostęp do m.in. Vimeo, MTV, MegaVideo, BuzzNet oraz Blip.tv.

Pobierane materiały możemy zapisać albo w domyślnym formacie .MP4 (wybierając jego jakość), albo w jednym spośród kilku innych: .AVI, .3GP, .MP3 (tylko dźwięk), .MPEG („czystym” lub też zgodnym z VCD albo DVD-Video), a także w formacie .MP4, zgodnym z urządzeniami Apple oraz PSP. W przypadku, gdy zakolejkujemy do ściągnięcia kilka plików, możemy swobodnie zatrzymywać i wznawiać ich pobieranie, a także ustalać priorytet zapisu poszczególnych filmów.

Uwaga: instalator proponuje zainstalowanie programów Deal Keeper oraz Coupon Downloader, co można jednak pominąć.

VDonwloader - screen 1

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować