Uplay 29.0.9.5120

Uplay

Klient usługi Uplay, pozwalający na łatwe pobiera, instalowanie, a dzięki integracji ze sklepem także kupowanie gier wydawanych przez firmę Ubisoft. Stanowi także centrum społecznościowe umożliwiające kontakt i śledzenie innych graczy.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
8839
Ocena ogólna:
(ocen: 1)
Pobrań wersji:
611
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

Platforma Uplay firmy Ubisoft to odpowiedź na cieszące się coraz większą popularności rozwiązania Steam czy Origin. Podobnie jak te platformy, Uplay stanowi połączenie wielu usług w jednej. Z poziomu aplikacji można kupować gry z oferty firmy Ubisoft i nie tylko. Granie w nie, pozwala wypełnić różnorodne cele stawiane przed graczem, za co otrzymujemy nagrodę w postaci punktów Uplay. Co ciekawe, punkty te nie stanowią tylko zwyczajnej informacji, a są także wirtualną walutą, za którą możemy kupować różnorodne dodatki do posiadanych już gier, elementy graficzne czy uczestniczyć w różnego rodzaju wydarzeniach organizowanych przez twórców gier. To ciekawy sposób na wynagrodzenie graczy za długie godziny spędzone w wirtualnych światach. Postępy w grach mogą być zapisywane lokalnie lub online w chmurze. Klient zadba także o wszelkie aktualizacja dla naszych gier.

W ofercie sklepu znajdziemy także bezpłatne gry np. The Mighty Quest for Epic Loot, The Settlers Online, Ghost Recon Online czy Anno Online, w które możemy grać bez potrzeby uiszczenia jakiejkolwiek opłaty. Co prawda w większości przypadków, gry te zawierają mechanizm mikropłatności, ale gracz nie jest zmuszany by z niego korzystać. Nie zabrakło również udostępnianych bezpłatnie wersji demonstracyjnych większości gier, co pozwoli zapoznać się z nimi przed ewentualnym zakupem.

Uplay

Uplay to także rozbudowane funkcje społecznościowe pozwalające śledzić poczynania innych graczy, rozmawiać z nimi oraz dołączać do ich gier. Aplikacja pozwala na połączenia konta z Facebookiem, dzięki czemu wszelkie nasze postępy mogą trafić do naszych znajomych. Dodatkowo integracja z serwisem Twitch pozwala na nagrywanie, bądź też transmitowanie na żywo aktualnie trwającej rozgrywki. Jeśli nie jesteśmy maniakami wideo, ale lubimy od czasu do czasu pochwalić się efektownym zrzutem ekranu, bez problemu możemy taki wykonać bezpośrednio z poziomu aplikacji.

Uwaga: korzystanie z aplikacji wymaga założenia konta użytkownika, a większość jej funkcji potrzebuje do działania aktywnego połączenia z internetem.

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować