UltraEdit 22.20.0.40

UltraEdit

Zaawansowany edytor dla programistów, administratorów, twórców stron internetowych. Oferuje bardzo rozbudowane funkcje edycji, wyszukiwania, zamieniania, podświetlania składki, analizy kodu, sprawdzania pisowni i wiele innych funkcji.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
5166
Ocena ogólna:
(ocen: 1)
Pobrań wersji:
35
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
trial
Autor:
Kategoria:

By ułatwić pracę z tym bardzo rozbudowanym programem, którego główną funkcją jest edycja i czynności z nią związane, autorzy stworzyli mechanizm TaskMatch. Termin ten określa predefiniowane środowisko edycji, które zostało specjalnie przygotowane by praca była z programem była szybka i wydajna. Autorzy przygotowali kilka takich środowisk, na które składają się zestawy specjalnych menu, pasków narzędziowych oraz okien, w których odbywa się edycja. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, a wręcz autorzy do tego zachęcają, by dostępne środowiska były tylko początkiem na drodze do stworzenia środowiska pracy pasującego idealnie do potrzeb konkretnego zadania, projektu czy użytkownika. Dodatkowo, przełączanie pomiędzy środowiskami jest szybkie, co pozwala w ramach jednego projektu używać kilku środowisk, adekwatnie do edytowanego pliku.

Lista środowisk dostępna razem z programem:

  • Zamiennik Notatnika oferuje podstawowy zestaw narzędzi do edycji i manipulacji plików tekstowych o różnym typie i rozmiarze. Pozwala na otworzenie plików o rozmiarze do 4GB, oferuje mechanizmy wyszukiwania i zamiany, konwersję do wielu formatów i inne.
  • Web Developer przygotowany specjalnie do pracy z językami takimi jak PHP, CSS, HTML, ASP, JavaScript, Perl i innymi spotykanymi przy tworzeniu portali internetowych. Pozwala na wygodną zdalną edycję i transfer zdalnych plików, zarządzanie plikami w formie projektu czy podgląd tworzonej strony w języku HTML.
  • Administrator dla zaawansowanej edycji i automatyzacji zadań, dostępu do FTP/SFT i Telnet/SSH. Dodatkowo dostępne są narzędzia do konwersji formatów, automatyzacji skryptów i makr, automatyczna aktualizacja zmienionych plików i inne.
  • Pisarz Techniczny dla edycji wielu plików jednocześnie o rozmiarze do 4GB, oferuje dodatkowo szablony tekstowe, wyszukiwanie z zamianą, historię schowka, tryb edycji w kolumnach i inne.
  • Zaawansowany Użytkowni powstał z myślą o tych, którzy potrzebują wszystkiego co najlepsze do różnego rodzaju zadań. Podświetlanie składni, makra/skrypty, lista funkcji, porównywanie plików, zarządzanie projektami to tylko niektóre z oferowanych w tym środowisku funkcji.
  • Programista/Developer to środowisko dla programistów, oferujące zestaw bardzo wyspecjalizowanego edytora i zaawansowanych narzędzi. Podświetlanie składni z analizą kodu i makra/skrypty to tylko niektóre z nich.
Dodatkowo z programem dostarczany jest program UltraCompare Lite, który pomimo tego że nie oferuje tyle funkcji co jego pełna wersja, to i tak sprawdzi się znakomicie przy porównywaniu dwóch lub trzech plików tekstowych czy binarnych.

Okres testowy: 30 dni.

UltraEdit

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować