Total Commander Ultima Prime 7.3

Total Commander Ultima Prime

Total Commander Ultima Prime to kolekcja oprogramowania oraz predefiniowanych ustawień rozszerzających możliwości menadżera plików Total Commander, zebraną w jednym, łatwym do instalacji pakiecie.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
6249
Ocena ogólna:
(ocen: 1)
Pobrań wersji:
166
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
shareware
Autor:
Kategoria:

Pakiet ten zawiera wiele dodatkowych aplikacji, które są doskonałym uzupełnieniem Total Commandera. To samo dotyczy wtyczek, które standardowo nie są dostępne po zainstalowaniu TC. Dzięki tym dodatkowym aplikacjom i wtyczkom, oraz ich wygodnej integracji z managerem plików, użytkownik otrzymuje kompleksowe narzędzie do zarządzania plikami oraz ich podglądu, edycji, modyfikacji czy obróbki.

Instalator, jak przystało na tak bogaty pakiet oprogramowania dodatkowego, jest bardziej rozbudowany niż zwykle. Podczas instalacji mamy możliwość wybrania ustawień, które pozwolą dostosować wygląd programu do rozdzielczości ekranu w jakiej pracujemy, wybrać schemat kolorystyczny czy zestaw ikon przycisków i napędów. Nie zapomniano również o możliwości integracji z menu kontekstowym folderów i plików, dzięki czemu wszystkie dodatkowe programy jakie wybierzemy podczas instalacji zostaną skojarzone z obsługiwanymi przez nie formatami plików.

Uwaga: nie wszystkie użyte w pakiecie dodatki są bezpłatne do użytku niekomercyjnego.

Total Commander Ultima Prime

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować