Torchlight II demo

Torchlight II

Kontynuacja jednej z lepszych gier typu siecz i rąb ostatnich lat. Cztery nowe klasy bohaterów, spore zmiany w mechanice, rozległy, otwarty świat i długo oczekiwana rozgrywka wieloosobowe to tylko niektóre z czekających na graczy zmian.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
2764
Ocena ogólna:
(ocen: 1)
Pobrań wersji:
2764
Ocena wersji:
5.0 (ocen: 1)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

Torchlight 2 jest godnym kontynuatorem serii. Gra oferuje większy, bardziej otwarty i zróżnicowany, w pełni losowo generowany świat, gdzie nie jesteśmy już skazani tylko na eksplorację kolejnych podziemi. W czasie rozgrywki przyjdzie nam zwiedzić nowe, zróżnicowane tereny, a zmienne warunki pogodowe oraz tryb dnia i nocy wprowadza do rozgrywki większą różnorodność. Poza głównym wątkiem fabularnym na graczy czeka wiele dodatkowych zadań sprytnie umiejscowionych w świecie gry.

Do walki z nowym zagrożeniem staje czterech śmiałków oraz osiem rodzajów towarzyszących im zwierzaków. Każda z klas charakteryzuje się innymi umiejętnościami oraz stylem walki. Tworząc bohatera możemy wybrać jego płeć, oraz wprowadzić kosmetyczne zmiany w wyglądzie, co sprawi że postacie będą bardziej unikalne. Jeśli chodzi o towarzyszy to nadal można ich karmić znalezionymi lub własnoręcznie złowionymi rybami, które zmienią wygląd i umiejętności zwierzaka.

Ze znaczących zmian w grze nie sposób nie wspomnieć o rozgrywce wieloosobowej, którą można toczyć w sieci lokalnej lub przez internet. Bohaterów z rozgrywki jednoosobowej bez problemu można przenosić do gry wieloosobowej i odwrotnie. Dodano także tryb Nowa Gra Plus, który pozwoli przejść grę ponownie przy odpowiednio zwiększonym poziomie trudności.

W demie można zapoznać się z początkowym fragmentem gry, który powinien dostarczyć do dwóch godzin rozgrywki.

Wymagania systemowe:

  • System operacyjny: Windows XP SP3, Vista, 7
  • Procesor: Procesor 1.4 GHz
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Karta graficzna: obsługująca DirectX 3D z 256 MB pamięci
  • Dysk twardy: 1.5 GB wolnego

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować