TeamSpeak 3 Client 3.1.4.2

TeamSpeak 3 Client

Klient popularnej platformy rozmów głosowych i tekstowych. Umożliwia prowadzenie rozmów z dźwiękiem o wysokiej jakości dzięki nowym kodekom i zaawansowanym filtrom audio.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
24395
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
11005
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware home
Autor:
Kategoria:

TeamSpeak 3 Client to aplikacja klienta popularnej platformy do grupowego prowadzenia rozmów głosowych i tekstowych, oraz przesyłania plików. Wykorzystywany jest najczęściej podczas rozgrywek sieciowych, do prowadzenia rozmów między graczami, ponieważ większość gier sieciowych nie posiada takiej funkcjonalności. Świetnie sprawdzi się również w innych zastosowaniach, w których potrzebna jest możliwość wieloosobowej komunikacji głosowej.

Za pomocą aplikacji można nawiązać połączenia z wieloma serwerami dostępnymi publicznie w sieci Internet. Serwery mogą być wyświetlone i wyszukiwane na wbudowanej liście. Każdy serwer może oferować wiele kanałów a w ramach kanałów wiele pokoi, co umożliwia dopasowanie komunikacji do własnych potrzeb (rozmowy różnych grup użytkowników nie są mieszane ze sobą). Do zastosowań prywatnych możliwe jest uruchomienie własnego serwera, nawet niedostępnego publicznie. Służy do tego aplikacja TeamSpeak 3 Server.

TeamSpeak 3 Client oferuje wysokiej jakości dźwięk dzięki nowym kodekom audio, automatycznie dopasowuje też czułość mikrofonu, aby głosy  wszystkich użytkowników miały ujednolicony poziom głośności. Dodatkowo aplikacja wzbogacona jest o filtry redukujące szumy i efekt echo. Kanały z rozmowami mogą zostać zabezpieczone hasłem tak, aby niepowołane osoby nie miały do nich dostępu.

System wtyczek (pluginów) pozwala na rozszerzenie funkcjonalności programu o nowe funkcje, np. możliwość wyświetlania informacji na wyświetlaczu niektórych klawiatur firmy Logitech. Wtyczki można pobrać osobno ze strony producenta oprogramowania.

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować