Stardew Valley 1.05

Stardew Valley

Stardew Valley to gra symulacyjna z elementami RPG, w której świeżo upieczony farmer musi stawić czoło zakusom korporacji Joja, która chce przejąć całkowitą kontrolę nad niegdyś prężnie działającym miasteczkiem i całą doliną.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
4298
Ocena ogólna:
(ocen: 1)
Pobrań wersji:
4298
Ocena wersji:
5.0 (ocen: 1)
Licencja:
commercial
Autor:
Kategoria:

Grę rozpoczynamy jako świeżo upieczony właściciel starej farmy w Stardew Valley, którą w spadku przekazał nam dziadek. Uzbrojony w podstawowy zestaw narzędzi oraz z paroma monetami w kieszeni, rozpoczynasz nowy rozdział w swoim życiu. Uprawa roli to ciężki kawałek chleba, ale potrafi hojnie wynagrodzić wytrwałych. Niestety, od kiedy w mieście zawitała Korporacja Joja, kiedyś pełne życia miasteczko, a zwłaszcza jego centrum nieco podupadło. Ale i tak dolina wygląda na pełną możliwości, pod warunkiem że zakasa się rękawy i weźmie ostro do pracy. Może to właśnie ty doprowadzisz Stardew Valley do jej świetności?

Stardew Valley okazał się dużym sukcesem, który zaskoczył nawet samych twórców. W tą grę wzorowaną na kultowym Harvestmoonie gra już ponad pół miliona graczy i nic nie wskazuje na to, że to szaleństwo szybko się skończy. Kieruj rozwojem farmy, sadź i zbieraj plony, hoduj zwierzęta, wytwarzaj niezbędne narzędzia i przedmioty. Wraz z rozwojem farmy, rozwija się także nasz bohater, który niczym w grach RPG może doskonalić swoje umiejętności w kilku dziedzinach. Stardew Valley zamieszkuje ponad 30 unikalnych postaci, z którymi możemy nawiązywać znajomości, prowadzić rozmowy, a nawet zawierzeć związek małżeński. Poza uprawą roli na śmiałków czeka eksploracja wielopoziomowej jaskini, gdzie czekają klejnoty, złoto i inne drogocenne zdobycze. A jeśli to wszystko się kiedyś znudzi, zawsze można iść na ryby. Od nas i naszych akcji zależy, czy Stardew Valley odrodzi się na nowo, czy może jednak stanie się kolejną zdobyczą korporacji Joja.

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować