Slime Rancher 0.5.0

Slime Rancher

Slime Rancher to opowieść o Beatrix LeBeau, młodej ranczerce, która w odległej przyszłości próbuje swoich sił w hodowli szlamaków. Wyposażona w niezawodny bacpack oraz pełna pozytywnego nastawienia, rozpoczyna wielką przygodę w celu zgromadzeniu wielkiej fortuny w tym niełatwym biznesie.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
26099
Ocena ogólna:
(ocen: 1)
Pobrań wersji:
13327
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
commercial
Autor:
Kategoria:

Vacpack, czyli urządzenie będące połączeniem odkurzacza, broni palnej i plecaka, to podstawowy element naszego wyposażenia. Za jego pomocą wessiemy do naszego plecaka szlamaki oraz wszelkie inne małe obiekty, które następnie możemy wystrzelić w wybranym kierunku. Tylko od nas zależy czy złapane w ten sposób szlamaki umieścimy w zagrodzie, czy użyjemy ich jako pocisków w walce z agresywnymi osobnikami. Gatunków szlamaków jest bez liku, część z nich jest całkowicie niegroźna, inne potrafią wybuchać, jeszcze inne płoną i roztaczają wokół radioaktywną aurę.

Umieszczone na farmie szlamaki należy karmić. W tym celu niezbędna będzie uprawa różnego rodzaju roślin, których nowe gatunki, podobnie jak gatunki szlamaków, odkryjemy eksplorując okolice rancza. A trzeba pamiętać, że głodny szlamak, to rozbrykany szlamak, a nad takimi nie da się zapanować używając vacpacka. Dodatkowo na graczy czekają codzienne wyzwania, które są całkowicie opcjonalne, ale warte rozważenia jeśli poważnie myślimy o zbiciu kokosów jako ranczer szlamaków.

Wymagania minimalne:

  • System operacyjny: Windows XP
  • Procesor: Dwurdzeniowy 2.2 GHz
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Karta graficzna: z 512 MB
  • Miejsce na dysku: 1 GB
  • Karta dźwiękowa: Zgodna z DirectX 9.0c

Linki
Komentarze
natalia.gajlewicz
18 maja 2016, 20:06
fcale nie płatne?
0
j-gawel
5 marca 2018, 21:10
w kule sobie lecą!!!! za darmo to nawet w ryj nie można dostać!!!!
0
Zaloguj się, by móc komentować