Sapphire TriXX 6.0.0

Sapphire TriXX

Aplikacja do podkręcania i kontrolowania parametrów pracy kart graficznych firmy Sapphire. Działa również z kartami AMD Radeon innych producentów, ale może dla nich oferować mniejszy zestaw funkcji.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
8746
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
1167
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

Firma Sapphire od zawsze ma w swojej ofercie produkty kierowane do entuzjastów. Specjalnie dla nich postała aplikacja Sapphire TriXX, czyli zaawansowane narzędzie przeznaczone dla kart graficznych AMD Radeon, które do niedawna było tylko dostępne dla zarejestrowanych posiadaczy kart tej marki. Dzięki niemu możemy poznać dokładne informacje na temat posiadanej karty graficznej i użytego na niej GPU, monitorować jej kluczowe parametry pracy, takie jak temperatura, prędkość wentylatora, obciążenie GPU, napięcia, wydajność pamięci oraz zapisać BIOS karty.

TriXX to doskonałe narzędzie do podkręcania zegarów GPU i pamięci karty, oraz zmiany napięcia procesora graficznego.  Program oferuje również możliwość sterowania wentylatorem karty w sposób automatyczny, pozwala ustawić na stałe wybraną prędkość wentylatora, lub zdefiniować własny sposób sterowania w zależności od temperatury GPU. Chociaż program działa z kartami AMD Radeon wszystkich producentów, to działanie niektórych elementów (zwłaszcza kontrola napięcia) jest zarezerwowane dla tych z logo Shapphire i kart referencyjnych. Tak przygotowane ustawienia można zapisać jako jeden z czterech profili, między którymi można się dowolnie przełączać. Program obsługuje CrossFireX, więc użytkownicy konfiguracji Multi-GPU również mogą z niego korzystać.

Uwaga: pełną listę obsługiwanych kart oraz obsługiwanych na nich funkcji można znaleźć tutaj 

Sapphire TriXX

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować