Samsung SideSync (mobile) 4.0.9.9

Samsung SideSync (mobile)

Aplikacja umożliwia współdzielenie obrazu i sterowania z innymi urządzeniami mobilnymi lub komputerami PC. Ponad to wspiera udostępnianie schowka i plików.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
1468
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
1028
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

Samsung SideSync (mobile) to aplikacja na wybrane urządzenia mobilne Samsunga pozwalająca na współdzielenie ekranu i zdalne sterowanie.

Główne funkcje:

  • Udostępnianie ekranu
  • Przekazywanie sterowania (naciśnięte klawisze)
  • Udostępnianie zawartości schowka
  • Przesyłanie plików

W trybie serwera aplikacja umożliwia wysyłanie obrazu ekranu i sterowanie klawiaturą i myszką komputera PC lub akcjami wykonywanymi na ekranie innego urządzenia (tabletu). Możliwe jest zatem zdalne sterowanie urządzeniem z jednoczesnym udostępnianiem zawartości schowka i kopiowaniem plików.

Aplikacja łączy się z komputerem PC przez port USB lub przez WiFi. Z innym urządzeniem mobilnym połączenie może być nawiązane przez WiFi, a dokładniej przez WiFi Direct.

W trybie klienta aplikacja umożliwia wyświetlanie obrazu zdalnego urządzenia i przekazywanie poleceń sterowania. Działają tu wszystkie funkcje dotykowe tak samo, jakby były wykonywane lokalnie na urządzeniu.

Do działania z innym urządzeniem mobilnym wymagana jest instalacja aplikacji na obu z nich. Obecnie wspierane są najnowsze urządzenia takie jak Samsung Galaxy S5, Galaxy S4, Note 3, note 4, NotePro 12.2, TabPro 8.4/10.1/12.2 czy Tab 4.

W przypadku podłączenia do komputera PC wymagana jest instalacja aplikacji Samsung SideSync.

 

    

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować