SRWare Iron 56.0.2950.1

SRWare Iron

Reklamowana przez autorów jako przeglądarka przyszłości, oparta na kodzie źródłowym "Chromium". Duży nacisk położono na poprawienie tego, z czym nie radzi sobie przeglądarka Google Chrome, czyli zwiększenie prywatności użytkownika.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
24480
Ocena ogólna:
(ocen: 3)
Pobrań wersji:
1056
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

Google Chrome zyskała sobie uznanie wśród użytkowników za szybki silnik renderujący strony, wygodny interfejs użytkownika oraz innowacyjne funkcje. Nie uniknęła jednak krytyki, zwłaszcza od specjalistów zajmujących się bezpieczeństwem danych, gdyż przesyła do Google wiele informacji pozyskiwanych podczas pracy z przeglądarką. SWRare Iron to alternatywa dla Chrome - oferuje wszystko to, co najlepsze w przeglądarce autorstwa Google oraz poprawia niektóre rzeczy związane z prywatnością użytkownika. Dzięki temu użytkownik może skupić się na korzystaniu z innowacyjnych funkcji oferowanych przez Chrome bez obaw o swoją prywatność.

SRWare Iron

Autorzy Iron-a postanowili również dodać parę funkcji, które wpłyną pozytywnie na komfort przeglądania internetu. Pierwszą z nich jest moduł blokowania reklam, którego działanie możemy dowolnie konfigurować w pliku adblock.ini. Druga to możliwość zmiany User-Agent na stałe, a nie jak w przypadku Chrome za pomocą parametrów dla konkretnego linku czy komendy, czego nie można nazwać wygodnym rozwiązaniem. Trzecia znacząca zmiana to dwanaście miniaturek zamiast ośmiu na nowo otwartej karcie przeglądania.

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować