Raft 1.05

Raft

Raft to gra z gatunku survival, w której największym zagrożeniem jest woda. A dokładniej bezkresny ocean, po którym płynie nasza tytułowa tratwa, będąca naszym środkiem transportu, domem, po prostu wszystkim.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
26051
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
20426
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

Naszym zadaniem jest przetrwanie w tych dość nietypowych warunkach. Nawet Robinson Cruzoe był w lepszej sytuacji, bo miał do swojej dyspozycji całą wyspę i jej zasoby. A tu jedyne czym dysponujemy to tratwa i wszystko co zdołamy złowić i wyłowić z oceanu. Do porządku dziennego należało będzie łowienie ryb, w tym tych drapieżnych jak rekiny, które mogą stanowić nie lada zagrożenie. Codziennością będzie również walka o wodę pitną, o co na środku oceanu nie jest tak łatwo, a także uprawa roślin w skrzyniach z ziemią, co powinno urozmaicić dietę rybną. Gdy podstawowe potrzeby życiowe zostaną zaspokojone, będzie można skupić się na rozbudowie naszego pływającego domu, zwiększając jego powierzchnię, pozwalając na sadzenie drzew czy montaż automatycznych sieci, które bez naszego udziału będą wyławiać skarby z oceanu.

Uwaga:

Gra Raft jest nadal w fazie prototypowania, udostępniając ją szerszej publiczności, autorzy chcą zaprezentować swój pomysł i zebrać uwagi, które pozwolą na dopracowanie konceptu, a może nawet w dalszej perspektywie stworzenie pełnoprawnej gry.

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować