RJ TextEd 12.21

RJ TextEd

RJ TextEd to zaawansowany edytor tekstowy i kodów źródłowych, oferujący obsługę Unicode, kolorowanie składni oraz selektywne ukrywanie/wyświetlanie części kodów źródłowych.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
13678
Ocena ogólna:
(ocen: 1)
Pobrań wersji:
4
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

Funkcjonalność nie ogranicza się do edycji plików tekstowych i oferuje również wsparcie dla edycji HTML z wbudowanym podglądem strony wynikowej, automatyczne sprawdzanie pisowni w trakcie pisania w wielu językach, autouzupełnianie kodu, walidację HTML, szablony i wiele wiecej. Program oferuje również wsparcie dla edytora CSS Topstyle Lite, posiada dwupanelowy manager plików oraz klient FTP do wygodnego przesyłania plików bez opuszczania edytora. To tylko część z wielu dostępnych w edytorze funkcji, który jest uznawany za jeden z lepszych na rynku. To niezastąpione narzędzie każdego webmastera czy programisty.

Uwaga: by zmienić język należy z menu 'Environment' wybrać opcję 'Add-ons', a następnie w zakładce 'Languages' zaznaczyć wpis 'Polish' i zatwierdzić wybór 'Activate'. by skorzystać z polskiego słownika w sprawdzaniu pisowni należy pobrać słownik z sieci - zakładka 'Dictonaries', następnie kliknąć na 'Download from web'.

RJ TextEd

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować