PortScan 1.55

PortScan

Program skanujący sieć lokalną, w poszukiwaniu znajdujących się w niej urządzeń oraz udostępnionych przez nie zasobów i usług.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
827
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
41
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

W skład programu wchodzi pięć modułów:

  • Skaner portów: Sprawdza sieć lokalną w poszukiwaniu dostępnych w niej urządzeń, a następnie prezentuje informacje o otwartych portach, wraz z dodatkowymi danymi takimi jak nazwa hosta, MAC adres, dostępne usługi HTTP, SMB, FTP, iSCSI, SMTP i SNMP. W dużych sieciach skanowanie może być przeprowadzane nawet z wykorzystaniem 100 wątków.
  • Wyszukiwarka urządzeń: Wyszukuje urządzenia UPnP, rozgłaszające się przy pomocy usług Bonjour, routery firmy Netgear, drukarki firmy Samsung, drukarki firmy HP oraz urządzenia sieciowe firmy Freecom. Wyszukiwanie jest możliwe nawet bez znajomości adresu IP urządzenia.
  • Ping: Wygodny, wizualny moduł ping, pozwalający wysłać sygnał ping do dowolnego urządzenia w sieci i zaobserwować jego odpowiedź.
  • Test szybkości połączenia: Pozwala przetestować szybkość połączenia z internetem, pobierając i wysyłając dane do różnorodnych serwerów. Oprócz tego testowane jest opóźnienie połączenia oraz otwarte porty.
  • Kto to: Na podstawie adresu IP lub domeny internetowej podaje publicznie dostępne informacje na temat zarejestrowanej domeny.

PortScan

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować