Pokémon GO 0.33.0

Pokémon GO

Venusaur, Charizard, Blastoise, Pikachu i wiele innych Pokémonów zostało zauważonych na naszej planecie. To niesamowita szansa na to, by podobnie jak bohaterowie ulubionych kreskówek i gier ze świata Pokémon, móc złapać je wszystkie! Pokémony są wszędzie, więc nie czekaj dłużej, wyjdź z domu i szukaj ich z pomocą Pokémon GO, czyli grze rozgrywającej się w rozszerzonej rzeczywistości.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
6609
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
6609
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

Pokémony są na wyciągniecie ręki, wystarczy tylko je znaleźć. Aplikacja posiada wbudowany radar, który reaguje gdy w naszym pobliżu znajduje się jakiś stworek. Wtedy wystarczy rzucić go Poké Ballem i szybko złapać, bo jeszcze ucieknie. W Pokémon GO bardzo istotnym elementem rozgrywki jest eksploracja otoczenia, gdyż skupiając się tylko na określonej lokalizacji, nie będziemy mogli spotkać niektórych rodzajów Pokémonów. Ich pojawianie się w danym miejscu jest powiązane z ich środowiskiem naturalnym np. Pokémony wodne możemy znaleźć w okolicach zbiorników wodnych. Po całym świecie rozsiane są też punkty PokéStop, które najczęściej znajdziemy w okolicy muzeów, miejsc o znaczeniu historycznym, instalacji artystycznych i innych interesujących lokalizacji, gdzie będziemy mogli uzupełnić zapas Poké Ballów i innych przydatnych w łapaniu Pokémonów przedmiotów. Spotkać można także Gymy, gdzie po zdobyciu jej w walce, możemy trenować swoje Pokémony.

Pokémon GO to także zdobywanie poziomów, co pozwoli na łapanie jeszcze potężniejszych Pokémonów, a tym samym zapełnianie Pokédexu. Im więcej odległości pokonujemy w świecie rzeczywistym, tym większa szansa na wyklucie się Pokémona z jaja. A im więcej Pokémonów tego samego rodzaju posiadamy, tym szybciej ewoluują one na wyższy poziom i zyskują nowe moce.

Pokémon GO

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować