Plants vs. Zombies: Garden Warfare pełna wersja

Plants vs. Zombies: Garden Warfare

Rośliny i zombiaki powracają w nowej grze, która w przeciwieństwie do pierwszych gier z tego uniwersum jest pełnokrwistą strzelanką sieciową dla wielu graczy, ale nadal obfituje w niezwykły humor oraz styl graficzny będące wizytówką serii.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
6242
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
6242
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
commercial
Autor:
Kategoria:

W dynamicznej rozgrywce może brać nawet 24 graczy podzielonych na drużyny, które walczą o dominację na polu walki. Dzięki mnogości trybów z różnym stopniem rywalizacji i kooperacji, opanowanie gry każdą dostępną postacią zajmie sporo czasu. Dodatkowo, każde zwycięstwo to nowe środki umożliwiające zakup pakietów naklejek odblokowujących nowe wyposażenie, klasy postaci i inne elementy gry. Innymi słowy, by poznać całą zawartość dostępną w grze, trzeba poświęcić jej trochę czasu.

Podstawowa wersja gry jest ciągle rozwijana dzięki udostępnianym za darmo dodatkom. Pierwszy z nich to Suburbination, w którym walka toczy się o żyzną glebę i pyszne mózgi. Dodatek oferuje nową mapę, dodatkowych bossów oraz wariant jednej z bronii stworzony przez społeczność graczy. W kolejnym dodatku, Legends of the Lawn bój toczy się o smakowite taco zgrillowane przez Szalonego Dave'a, na które smaka mają także łakome zombiaki. Oprócz tego to także nowe warianty znanych już klas postaci oraz ponad 200 elementów do personalizacji.

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować