Pinnacle VideoSpin 2.0.0.669

Pinnacle VideoSpin

Darmowa aplikacja służąca do obróbki i montażu materiałów wideo składających się z fotografii cyfrowych, podpisów, utworów muzycznych oraz innych klipów wideo. Oferuje to co niezbędne, by dało się za jego pomocą przygotować całkiem porządnie wyglądające filmy, a także zapisać je w pożądanym przez nas formacie.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
1070
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
1070
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

Tworzenie nowego materiału odbywa się przez wykorzystanie mechanizmu przeciągnij i upuść, w tym przypadku umieszczanie różnego rodzaju źródeł multimedialnych, na oś czasu reprezentująca tworzone wideo. Dostępne są osobne ścieżki dla wideo, napisów, zdjęć, dźwięków, ścieżki dźwiękowej i innych, gdzie wystarczy przeciągnąć i upuścić elementy składowe. Zarówno w formatach wejściowych, jak i wyjściowych znajdziemy wiele popularnych formatów wideo (AVI (DV AVI), MJPEG, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX i WMV) czy dźwięku (Dolby 2CH, MPEG-1 Layer 3 i MP3 Audio).

Aplikacja jest dostępna za darmo dla każdego, ale już komercyjne kodeki typu MPEG-2 i MPEG-4, dostępne są tylko w formie 15-dniowego okresu próbnego.

Pinnacle VideoSpin

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować