Photo Editor Max 1.3.3

Photo Editor Max

Photo Editor Max to aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne z Androidem, służąca do edycji zdjęć i do poprawienia ich jakości. 

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
682
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
682
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
adware
Autor:
Kategoria:

Photo Editor Max to prosty edytor zdjęć, dzięki któremu użytkownik może upiększać swoje zdjęcia wykorzystując do tego szereg efektów, a także dzielić się nimi ze znajomymi na portalach społecznościowych.

Użytkownik może dodawać do edycji już zrobione i zapisane w pamięci telefonu (lub na karcie pamięci) zdjęcia, albo przejść do aparatu z poziomu aplikacji. Photo Editor Max oferuje między innymi takie funkcje edycyjne jak: wzmocnienie obrazu, efekty, ramki, naklejki, a także kadrowanie, ustawienie orientacji zdjęcia, regulacja jasności, kontrastu, nasycenia kolorów, temperatury kolorów, wyostrzanie i rozmycie, efekt Splash, rysowanie czy dodawanie tekstu. Dodatkowo aplikacja umożliwia kosmetykę zdjęć przy wykorzystaniu efektów usuwania czerwonych oczu i przebarwień. Pozwala też na wybielanie zębów.

Photo Editor Max obsługuje wysyłanie zdjęć za pomocą Bluetooth, wiadomości SMS oraz e-mail. Swoimi pracami dzielić się można także na Facebooku lub Twitterze.

Photo Editor Max  Photo Editor Max

Photo Editor Max  Photo Editor Max

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować