Opera 12.12 RC

Najnowsza wersja: Opera 60.0.3255.151
Opera

Najnowsze wydanie rozwojowe popularnej przeglądarki internetowej.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
92103
Ocena ogólna:
(ocen: 25)
Pobrań wersji:
4635
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

To bardzo dobrze wyposażone, zaawansowane narzędzie internetowe oferuje blokowanie wyskakujących okien, przeglądanie w kartach, wbudowane wyszukiwarki internetowe oraz funkcje, takie jak przełomowy klient poczty, czytnik kanałów informacyjnych RSS/Atom, klient IRC. Każdy może dostosować wygląd i zawartość swojej Opery za pomocą kilku kliknięć myszy.

Najnowsza odsłona tej przeglądarki to także innowacje w dziedzinie udostępniania plików. Jest to możliwe dzięki wbudowanej w przeglądarkę technologii Opera Unite i dostarczanym narzędziom umożliwiającym strumieniowe nadawanie przechowywanej na komputerze muzyki czy udostępnianie fotografii poprzez przeglądarkę. Wszyscy, którzy korzystają z powolnych łącz docenią również zawartą w tej edycji technologię Opera Turbo, która dzięki efektywnej kompresji zauważalnie skraca czas ładowania stron WWW. Kolejna nowość to obsługa rozszerzeń, które pozwolą rozszerzyć funkcjonalność przeglądarki.

Uwaga: wydanie to jest wersją rozwojową, program może działać niestabilnie; zaleca się używanie go na komputerach nie wykorzystywanych do ważnych zadań.

Opera Next

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować