Offline Windows Password & Registry Editor 2014.02.01

Offline Windows Password & Registry Editor

Dysk narzędziowy umożliwiający zresetowanie hasła broniącego dostępu do konta użytkownika systemów od Windows XP do najnowszego Windows 8.1, włączając w to edycje serwerowe 2003, 2008 i 2012.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
107245
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
107245
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

Narzędzie przewidziano dla użytkowników, którzy chcą odzyskać dostęp do komputera, a z jakiś przyczyn nie pamiętają swojego hasła. Program nie odzyskuje hasła, a je usuwa, co nie zawsze może być pożądane np. gdy mamy do czynienia z kontem użytkownika, który używa szyfrowania plików.

Offline Windows Password and Registry Editor

Żeby skorzystać z programu, należy nagrać go na płytę (link nr 1) lub przygotować samouruchamiający się nośnik USB (link nr 2), a następnie uruchomić z niego komputer. Obsługa aplikacji nie jest skomplikowana, pod warunkiem że nie jest obca nam linia komend. Dlatego też mniej zaawansowanym użytkownikom zalecamy zapoznanie się z specjalnie przygotowanym artykułem, w którym krok po kroku przedstawiamy jak zresetować hasło.

UWAGA: zresetowanie hasła użytkownika, który posiada pliki zaszyfrowane EFS, sprawi że tych danych nie da się odzyskać, chyba że przy pomocy zapomnianego hasła.

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować