NetWorx 5.3.4

Najnowsza wersja: NetWorx 5.4.2
NetWorx

Darmowy program, który pokaże nam, ile danych jest transferowanych przez nasze łącze internetowe. Przyda się w sytuacjach, kiedy używamy łącza z ograniczoną ilością transferu miesięcznego, czy też w zwykłym mierzeniu obciążenia sieci bądź wykrywaniu aktywności sieciowej nieautoryzowanych programów.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
23193
Ocena ogólna:
(ocen: 1)
Pobrań wersji:
233
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

NetWorx pozwala monitorować wszystkie połączenia sieciowe lub tylko wybrany. Dane zbierane podczas działania programu można wyświetlać w różnego rodzaju zestawieniach: dziennym, tygodniowym, miesięcznym oraz transfer i czas trwania połączeń dial-up. Program obsługuje systemowe konta użytkowników i dla każdego z nich z osobne zbiera dane. Dane te można wyeksportować z aplikacji i zapisać jako HTML, dokument MS Word lub Excel, CVS i inne, w celu dalszej analizy.

Informacje o aktualnym transferze mogą być wyświetlane na w pełni konfigurowalnym wykresie. Aplikacja może nie tylko zbierać dane o transferze, ale także reagować na ruch sieciowy za pomocą powiadomień wizualnych i dźwiękowych. Można zdefiniować powiadomienie w przypadku kiedy połączenie sieciowe zostanie zerwane, nastąpi nagłe wysokie obciążenie łącza czy inne sytuacje. Oprócz powiadomień można zdefiniować akcję, która rozłączy połączenia dial-up i wyłączy komputer.

NetWorx

Z programem otrzymujemy również kilka narzędzi systemowych, ale w przeciwieństwie do wersji dostępnych w systemie, wszystkie z nich są z graficznym interfejsem użytkownika.

  • Speed Meter - zmierzy przepustowość sieci lub urządzeń sieciowych
  • Trace Route - pokaże drogę, po jakiej poruszają się pakiety w drodze do konkretnej domeny lub adresu IP
  • Ping - wysyła żądanie echa do wybranego komputera w sieci i może posłużyć do sprawdzenia połączenia lub czy dany host działa
  • Netstat - wyświetli listę aplikacji oraz informację o wykorzystywanych przez nie protokołach i adresach
Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować