Mozilla Firefox zoptymalizowany dla Onet 32.0

Mozilla Firefox zoptymalizowany dla Onet

Popularna przeglądarka Mozilla Firefox w specjalnej wersji przygotowanej z myślą o użytkownikach portalu Onet.pl. Edycja dla Onetu zawiera szereg dodatków, które ułatwią korzystanie z Onet Poczty, innych portali tematycznych serwisu i nie tylko.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
628879
Ocena ogólna:
(ocen: 18)
Pobrań wersji:
4138
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

Mozilla Firefox to jedna z najbardziej popularnych przeglądarek internetowych na świecie. Na swoją popularność pracuje od lat, cały czas zmieniając sposób, w jaki przeglądamy internet. To nie jest już tylko przeglądarka z rzędem kart, w których mamy pootwierane swoje ulubione strony internetowe. To zaawansowana aplikacja, która uczy się swojego użytkownika, podpowiada mu adresy i treść zapytań, która zapamiętuje wprowadzane przez niego informacje, by nie trzeba było wpisywać ich ponownie. To wygodny mechanizm synchronizacji, pozwalający płynnie zmieniać urządzenia, na których uruchamiamy Firefoxa, bez potrzeby ręcznego przenoszenia danych. To wygodna organizacja i zarządzanie najczęściej odwiedzanymi czy też ulubionymi stronami. To także wysoka wydajność, dzięki użyciu akceleracji sprzętowej i wielu optymalizacjom komponentów wchodzących w skład przeglądarki. To także stabilność i bezpieczeństwo użytkowania, z wieloma niewidocznymi gołym okiem mechanizmami. To także coś dla ludzi kreatywnych i indywidualnych, którym zależy, by ich przeglądarka nie wyglądała tak samo, jak milionów innych użytkowników na świecie.

Teraz Mozilla Firefox jest jeszcze lepszy, bo zoptymalizowano go dla Onetu. Dzięki temu dostęp do popularnych serwisów portalu będzie jeszcze łatwiejszy. Horoskopy, Kino, Giełda, Waluty, Pogoda, Onet Dysk czy Onet Poczta będą zawsze na wyciągnięcie ręki. Onet Poczta to nie tylko szybki dostęp interfejsu poczty, ale także szybkie i zajmujące mało miejsca powiadomienia o nowych wiadomościach. Podobnie Wiadomości, które otwierają się w dodatkowym panelu bocznym, co pozwala śledzić je na bieżąco, niezależnie jaką aktualnie przeglądamy stronę. Pole wyszukiwania także zostało poddane modyfikacjom i od teraz oprócz wyników z wyszukiwarki Google prezentuje także wyniki wyszukiwania w portalu Onet.pl oraz jego licznych serwisach. Wszystko to sprawia, że korzystanie z internetu, a tym bardziej z portalu Onet.pl będzie szybsze, wygodniejsze i jeszcze łatwiejsze.

Mozilla Firefox zoptymalizowany dla Onet

Linki
Komentarze
mankowksi
27 sierpnia 2015, 18:44
Znalazłem już najnowszą wersję z poprawionymi błędami.
Działa jak najbardziej poprawnie.
POLSKA WERSJA PREMIUM!

pobierz - wygraj.ml/mozilla-firefox48-1pl

pobierz - wygraj.ml/mozilla-firefox48-1pl

0
Mikrus71
27 września 2015, 10:02
Znalazłem już najnowszą wersję z poprawionymi błędami.
Działa jak najbardziej poprawnie.
POLSKA WERSJA PREMIUM!
http://nu7.pl/r/9hffilefox
--------------------------------------
http://nu7.pl/r/9hffilefox
---------------------------------------
http://nu7.pl/r/9hffilefox
Edytowane przez autora (2015.09.27, 10:03)
0
Zaloguj się, by móc komentować