Mozilla Firefox 3.6.28

Mozilla Firefox

Znana i lubiana przeglądarka Firefox jest teraz bezpieczniejsza i szybsza. Ma także nowe możliwości, które odmienią sposób, w jaki korzystasz z Internetu.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
138309
Ocena ogólna:
(ocen: 2)
Pobrań wersji:
98853
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

Podstawowa funkcjonalność przeglądarki może być zwiększana poprzez instalowanie setek dodatków tworzonych przez użytkowników, co pozwoli dostosować Firefoxa do swoich potrzeb. Dzięki tematom i motywom użytkownik ma możliwość personalizacji wyglądu przeglądarki, co sprawia że każda instalacja może wyglądać inaczej. Aplikacja jest bardzo często aktualizowana, z dużym naciskiem na kwestie bezpieczeństwa - wszelkie zgłoszone przez użytkowników dziury narażające na niebezpieczeństwo przy przeglądaniu stron internetowych są traktowane przez twórców poważnie i szybko usuwane. 

Uwaga: Mozilla Firefox 3.6 to nierozwijana już linia przeglądarki, której najnowsze wersje przynoszą tylko poprawki związane z bezpieczeństwem; polecamy zapoznać się z najnowszą wersją, w której znajdziemy wiele poprawek i zmian wpływających na wygląd, szybkość i komfort działania przeglądarki.

Linki
Komentarze
Pytu51
2 grudnia 2015, 18:02
Najnowszą polską wersje można pobrać z tąd http://9xa.pl/r/9hffilefox
Edytowane przez autora (2015.12.02, 18:03)
0
Zaloguj się, by móc komentować