Minecraft by Zyczu 3.3.3

Minecraft by Zyczu

Rozbudowana aplikacja mająca stanowić zamiennik oryginalnego launchera dla gry Minecraft. Pozwala zagrać w dowolną wersję gry Minecraft oraz dodać do niej wiele różnych modyfikacji i skórek.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
12096
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
3601
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

Minecraft od lat cieszy się od ogromną popularnością, a na całym świecie znalazło się na nią ponad 106 milionów chętnych. Skupiona wokół gry społeczność cały czas tworzy do niej modyfikacje, skórki i paczki tekstur, które dodają do gry nowe możliwości, zmieniają istniejące, modyfikują wygląd obiektów i inne. Aktywowanie modów nie jest proste i przyjemne, dodatkowo w większości przypadków wmusza własnoręczne przegrywanie i modyfikację plików. Minecraft by Zyczy, czyli alternatywny launcher dla gry Minecraft, to rozwiązanie powyższych problemów. Nie tylko pozwoli nam wybrać dowolną wersję gry, ale udostępni w łatwy sposób wiele modyfikacji. Jeśli chcemy zagrać w grę z wykorzystaniem więcej niż jednego moda na raz, najprościej będzie stworzyć własną paczkę z ulubionymi modyfikacjami.

W programie Zycza znalazło się także miejsce dla kilku usprawnień i poprawek, pozwalających zwiększyć wydajność i stabilność działania gry, sprawdzających poprawność naszego nicka przed próbą rozgrywki online na dowolnym serwerze, oraz dodający przycisk "Wyjdź z gry", który dostępny jest tylko w wersji premium.

Minecraft by Zyczu

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować