Minecraft by Zyczu 1.7.4

Minecraft by Zyczu

Rozbudowana aplikacja służąca jako zamiennik oryginalnego launchera dla gry Minecraft. Pozwala wybrać dowolną wersję gry oraz dodać do niej różnego rodzaju modyfikacje i skórki.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
17028
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
17028
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

Gra symulacyjna Minecraft cieszy się od kilku lat niesłabnąca popularnością, a na całym świecie nabyło ją już ponad 106 milionów graczy. Skupiona wokół gry społeczność cały czas tworzy różnego rodzaju modyfikacje oraz paczki tekstur, które ulepszają grę. Korzystanie z nich nie należy do najwygodniejszych i w większości przypadków oznacza potrzebę własnoręcznego przegrywania i modyfikacji plików. Z pomocą przychodzi nam Minecraft by Zyczy, czyli alternatywny launcher dla gry Minecraft, który nie tylko pozwoli nam zagrać w dowolną wersję gry, ale także w umożliwi pobranie w wygodny sposób modyfikacji. Jeśli korzystamy z więcej niż jednego moda na raz, wygodniej będzie zrobić własną kompilację modów, co również umożliwia aplikacja autorstwa Zycza.

W programie znalazło się również miejsce na kilka różnego rodzaju usprawnień i poprawek, które pozwolą zwiększyć wydajność i stabilność działania gry, skontrolują poprawność naszego nicka przed próbą zalogowania się na dowolnym serwerze, oraz dodać brakujący w wersji bezpłatnej przycisk "Wyjdź z gry".

Minecraft by Zyczu

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować