Minecraft by Zyczu 1.7.2

Minecraft by Zyczu

Minecraft by Zychu to zmodyfikowana wersja aplikacji do uruchamiania gry Minecraft, która zastępuje oryginalny launcher. Wersja autorstwa Zyczu oferuje funkcje niedostępne w podstawowym launcherze np. wygodną instalację modów i skórek.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
17623
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
17623
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

Wprowadzanie modyfikacji do gry Minecraft wymaga ręcznego kopiowania plików, zmian w nich i innych czynności, przy czym nie mamy pewności, że po całej operacji wszystko zadziała, tak jakbyśmy tego oczekiwali. Rozwiązaniem powyższych problemów jest Minecraft by Zyczu, czyli alternatywny launcher przy pomocy którego uruchomimy grę, automatycznie wgramy interesujące nas modyfikacje oraz przygotujemy cały pakiet z ulubionymi, najczęściej używanymi modami. Przygotowanie takiego pakietu ułatwi wbudowany katalog modów, za pomocą którego pobierzemy to co nas interesuje. W katalogu znajdziemy krótką informację na temat każdego wpisu, przykładowy zrzut ekranu oraz wersję gry, z którą współpracuje. Co ciekawe, tworzona paczka modyfikacji może zostać przygotowana z myślą o konkretnej wersji gry Minecraft, od 1.2.5 do nawet 1.8.

Minecraft by Zyczu zawiera także kilka dodatkowych opcji. Pierwsza, to możliwość zmiany domyślnej ilości pamięci RAM dla środowiska JAVA. Druga, to dodanie przycisku "Wyjdź z Gry" obecnego tylko w wersji premium. Ostatnia, to weryfikacja nicku gracza pod kątem obecności znaków niedozwolonych, co uniemożliwia rozgrywki online na wielu serwerach.

Minecraft by Zyczu

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować