Minecraft 1.7.2

Minecraft

Gra z otwartym światem w całości zbudowany z bloków, które można niszczyć lub stawiać nowe. Gracz ma możliwość gromadzenia zasobów, które następnie można wykorzystać do tworzenia narzędzi czy jako materiały budowlane, niezbędne przy stawianiu budynków i innych elementów.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
32393
Ocena ogólna:
(ocen: 3)
Pobrań wersji:
32393
Ocena wersji:
5.0 (ocen: 3)
Licencja:
trial
Autor:
Kategoria:

Przygodę w Minecraftcie zaczynamy z pustymi rękami, ale to wystarczająco dużo by pozyskać pierwsze materiały. Wystarczy rozłupać kilka bloków drzew, by otrzymać drewno, a następnie z niego stworzyć pierwsze narzędzia, które znacząco podniosą nasze możliwości wydobywcze, budowlane oraz bojowe. W otaczającym nas świecie znajdziemy różnego rodzaju surówce: piasek, wodę, drewno, skały, żelazo, węgiel, diamenty i inne. Ten sam ekwipunek możemy wykonywać z coraz to wytrzymalszych surowców, zwiększając tym samym jego odporność na zużycie, ilość zadawanych obrażeń czy efektywność wydobycia.

W świecie Minecrafta jest podział na dzień i noc, i gdy zajdzie słońce, lepiej być w bezpiecznym schronieniu niż wałęsać się i stać się łatwą zwierzyną dla agresywnych stworów. Dlatego też ważnym jest, by jak najszybciej wybudować sobie azyl, który z czasem będziemy rozbudowywać, wyposażać w lepszy sprzęt czy kufry na skarby. Aby pozyskać rzadsze minerały będziemy musieli zająć się eksploracją naturalnych jaskiń lub samemu wydrążyć niezbędne tunele.

Minecraft to światowy fenomen, który sprzedał się w kilkunastu milionach egzemplarzy, a jego twórcę uczynił bogatym człowiekiem. Miliony graczy na całym świecie codziennie przemierza światy stworzone z bloków, poszukując rzadkich minerałów, budując niesamowite struktury, a nawet odwzorowując całe krainy czy miasta, lub spacerując po mapach stworzonych przez innych.

Aktywacja wersji 1.7.2

Aby zagrać w grę w wersji 1.7.2, po uruchomieniu launchera należy przeedytować aktywny profil gracza w polu Use version wybrać wersję 1.7.2, a następnie zapisać profil. Od teraz, każde uruchomienie gry pozwoli nam zagrać w tę wybraną wersję, niezależni od tego jaka aktualnie jest najnowsza.

Uwaga:

  • dostępne jest także Demo gry uruchamiane w przeglądarce, jego uruchomienie wymaga założenia bezpłatnego konta.
  • do rozgrywek wielosobowych niezbędne jest postawienie serwera, co można zrobić przy pomocy aplikacji Minecraft Server.
  • program wymaga zainstalowanego Java Runtime Environment, dostępnego w naszym serwisie z plikami.

Linki
Komentarze
kotak45
25 lutego 2016, 13:46
Minercraft polecam pobrać z tąd za darmo polska wersja

http://dj3.com.pl/r/8k6minercraftnew
http://dj3.com.pl/r/8k6minercraftnew
Edytowane przez autora (2016.02.25, 13:49)
0
amelia.kowalska35
4 maja 2016, 17:53
to jest beta czy nie
0
adrian1987
22 czerwca 2017, 18:39
nv
amelia.kowalska35 @ 2016.05.04 17:53
to jest beta czy nie

bhxzagttydx
0
Zaloguj się, by móc komentować