Master PDF Editor 4.2.30

Master PDF Editor

Program służący do przeglądania, tworzenia i edycji plików w formacie .PDF oraz .XPS. Za jego pomocą użytkownik może z łatwością utworzyć własny dokument, wzbogacony o rozmaite elementy graficzne.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
28342
Ocena ogólna:
(ocen: 1)
Pobrań wersji:
6810
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
shareware
Autor:

Tworzenie nowego dokumentu .PDF lub .XPS za pomocą aplikacji przypomina nieco pracę z edytorem tekstu – na poszczególnych stronach możemy dodawać m.in. tekst (o różnym rozmiarze, stylu, kroju i kolorze), grafiki (w formatach .BMP, .JPEG, .JPG, .PNG, .TIF), linki, komentarze, zakładki (umożliwiające np. stworzenie spisu treści, pozwalającego na sprawne nawigowanie po pliku), cyfrowe podpisy oraz przyciski (służące np. do usprawniania nawigacji po wielostronicowym PDF-ie). Ich wstawianie i edycja są bardzo proste, co sprawia, że znaczna większość użytkowników nie powinna mieć z tym żadnych problemów, podobnie jak z edycją gotowych dokumentów – przesunięcie obrazka, usunięcie zbędnych fragmentów tekstu czy zmiana kolejności stron nie stwarzają żadnych trudności. Nieskomplikowane jest także wyodrębnianie z rozbudowanego pliku interesujących nas stron – wystarczy zaznaczyć te, na których nam zależy, po czym można skorzystać z funkcji zapisania ich w postaci odrębnego pliku. Warto wspomnieć też o możliwości zapisania plików w postaci zaszyfrowanej (za pomocą szyfrowania 128-bitowego).

Master PDF Editor

Uwaga: aplikacja posiada polskie tłumaczenie, jednak jest ono niepełne

Uwaga: wybór odpowiedniej wersji programu dla systemu Linux - linki 2. i 3. pozwalają na pobranie plików TAR.GZ, zaś linki 4. i 5. na pobranie plików .DEB

Wersja testowa: do tworzonych dokumentów dodawany jest znak wodny

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować