Little Fighter 2 2.0a

Little Fighter 2

Dynamiczna i wciągająca bijatyka z grafiką w stylu anime. Oferuje kilka trybów gry, w których można wcielić się w jedną z kilkunastu zróżnicowanych postaci. 

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
2255
Ocena ogólna:
(ocen: 1)
Pobrań wersji:
2255
Ocena wersji:
5.0 (ocen: 1)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

W Little Fighter 2 gracz ma możliwość wyboru jednego z kilku dostępnych trybów rozgrywki. Są to "VS Mode" (czyli tradycyjny deathmatch),  dwa tryby "Championship" (wariant 1 na 1 oraz 2 na 2), "Battle mode" (oferujący udział w dużym starciu, gdzie wraz z nami walczy nawet kilkadziesiąt postaci) oraz "Stage mode" (w którym pokonujemy kolejne poziomy, trafiając na coraz liczniejszych i potężniejszych przeciwników). W każdym z nich mamy możliwość zmiany poziomu trudności, a także dowolnej konfiguracji poszczególnych ustawień. W trybie multiplayer gra oferuje, oprócz tradycyjnej rozgrywki przez sieć, możliwość wspólnej zabawy przy jednym komputerze dla maksimum czterech graczy, którzy mogą korzystać z klawiatury lub pada. 

LF2_screen1

Dostępni bohaterowie są bardzo zróżnicowani pod względem sposobu walki – mamy wśród nich m.in. wojowników walczących wręcz lub z użyciem broni białej, łucznika, a także postać atakującą za pomocą shurikenów. Oprócz podstawowego ataku każdy z nich posiada dostępne tylko dla niego ataki magiczne. W jednym przypadku będzie to lodowy huragan, zamrażający na chwilę znajdujących się w pobliżu przeciwników, w innym uzdrawiająca kula, która przywróci nam utracone punkty życia, a w jeszcze innym zdolność do stworzenia swoich klonów, pomagających w walce. 

W trakcie gry wsparciem dla nas są butelki z napojami, które przywracają punkty życia oraz manę. Dodatkowo można skorzystać w walce z pojawiających się co pewien czas przedmiotów, m.in piłek baseballowych czy wielkich głazów. Możliwości jest sporo, co sprawia, że grę można „odkrywać” przez bardzo długi czas.

LF2_screen2LF2_screen3

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować