Kaspersky Security Scan 12.0.1.340

Kaspersky Security Scan

Darmowe i łatwe w obsłudze narzędzie do wykrywania wirusów, złośliwego oprogramowania oraz innych zagrożeń i luk bezpieczeństwa, obecnych w zainstalowanych programach i systemie operacyjnym.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
2216
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
797
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

Kaspersky Security Scan został przygotowany z myślą o użytkownikach, którzy nie używają żadnego oprogramowania antywirusowego, lub używają jednego z darmowych rozwiązań i potrzebują zasięgnąć drugiej opinii na temat bezpieczeństwa. Program pozwala przeskanować komputer w poszukiwaniu wirusów i złośliwego oprogramowania, a także sprawdza obecność luk bezpieczeństwa w popularnych aplikacjach, jak i samym systemie operacyjnym. Za mechanizmy detekcji zagrożeń odpowiadają dokładnie te same mechanizmy co w komercyjnych produktach firmy Kaspersky. Dzięki codziennie aktualizowanym bazom sygnatur oraz wykorzystaniu "chmury" Kaspersky Security Network, program jest w stanie wykryć nawet najnowsze szkodniki i luki w bezpieczeństwie.

Skanowanie może być przeprowadzone w trybie szybkim, gdzie sprawdzana jest pamięć operacyjna oraz krytyczne obszary systemu, oraz w pełnym, gdzie dodatkowo skanowane są wszystkie dostępne dyski twarde. Po zakończeniu skanowania użytkownikowi jest przedstawiany raport z wszystkimi wykrytymi problemami. Oprócz skanowania na żądanie program może dokonywać cyklicznego skanowania w wybrane dni tygodnia. Takie automatyczne skanowanie odbywa się w tle, a użytkownik jest powiadamiany tylko w przypadku wykrycia zagrożenia.

Proszę pamiętać, że Kaspersky Security Scan nie jest kompletnym pakietem zabezpieczającym, więc nie usunie znalezionych zagrożeń ani nie naprawi znalezionych problemów. Program jest w pełni kompatybilny z rozwiązaniami antywirusowymi innych producentów.

Uwaga: do instalacji programu wymagane jest połączenie z internetem.

Kaspersky Security Scan

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować