Kaspersky Anti-Virus 2016 16.0.0.614

Kaspersky Anti-Virus 2016

Kaspersky Anti-Virus łączy reaktywne metody wykrywania wirusów z najnowszymi technologiami proaktywnymi w celu zapewnienia komputerowi ciągłej i niezawodnej ochrony przed złośliwymi programami.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
21194
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
4510
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
trial
Autor:
Kategoria:

KAV zabezpiecza komputer na kilka sposobów. Dzięki ochronie plików w czasie rzeczywistym sprawdzane są wszystkie pliki otwierane, zapisywane lub uruchamiane na komputerze. W przypadku wykrycia zainfekowanego pliku podejmowana jest próba jego wyleczenia, a gdy okaże się ona nieskuteczna, plik zostaje usunięty, a jego kopia jest umieszczana w folderze kwarantanny. Rozbudowana ochrona poczty elektronicznej, komunikatorów internetowych i stron www dbają o nasze bezpieczeństwo w sieci. Wszelkie niebezpieczne obiekty, zarówno te w postaci załączników przesłanych emailem, jak i złośliwych skryptów umieszczanych na stronach, czy przesłane protokołami używanymi przez coraz popularniejsze komunikatory, są po wykryciu blokowane przez program. To samo tyczy się prób phishingu przy użyciu tych kanałów komunikacji. Dodatkową linią obrony jest ochrona proaktywna, która umożliwia wykrycie nieznanego szkodliwego oprogramowania, zanim dokona ono szkód. Moduł proaktywny monitoruje i analizuje zachowanie wszystkich programów na komputerze. Na podstawie zebranych danych KAV decyduje, czy dana aplikacja jest potencjalnie niebezpieczna.

Kaspersky Anti-Virus 2013 Technical Preview

Przydatną funkcją jest możliwość utworzenia dysku ratunkowego. By stworzyć taki dysk, należy wybrać źródło obrazu, na podstawie którego dysk zostanie utworzony. Można użyć posiadanego obrazu lub, jeśli jest to pierwsze podejście, obraz zostanie pobrany z internetu z serwera firmy Kaspersky. Co ważne, w przypadku tworzenia dysku ratunkowego przy pomocy pakietu KAV, mamy pewność, że będzie on zawierał najnowsze bazy antywirusowe. Tak przygotowany obraz można nagrać na płytę i z niej uruchomić komputer. Będzie to niezwykle przydatne, gdy nie możemy poradzić sobie z pozbyciem się antywirusa przy uruchomionym systemie operacyjnym, lub gdy mamy do czynienia z systemem, który po ataku szkodliwego oprogramowania przestał się uruchamiać.

Okres testowy: 30 dni

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować