IsoBuster 3.4 Beta

IsoBuster

IsoBuster to narzędzie służące do odzyskiwania danych z uszkodzonych płyt CD/DVD. Program ma wbudowaną większość znanych metod odzyskiwania pliku, dzięki czemu odzyskiwanie staje się skuteczniejsze.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
1257
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
157
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
trial
Autor:
Kategoria:

IsoBuster wspiera wszystkie systemy plików występujących na płytach CD/DVD, odczytuje źle nagrane płyty, może skanować fizyczną powierzchnię płyty w poszukiwaniu błędów i rys, tworzy również obrazy płyty. Aktualna odsłona wspiera nośniki BD oraz HD DVD. Prócz funkcji odzyskiwania, program jest wygodnym narzędziem do przeglądania zawartości płyt i ich obrazów, oraz wyodrębniania poszczególnych plików lub utworów (w przypadku płyt AudioCD).

Najnowsza wersja oprócz ulepszeń i poprawek błędów zauważonych w poprzedniej wersji przynosi jedną znaczącą zmianę jaką jest wprowadzenie wtyczek dla odczytu i zapisu obrazów płyt. Pozwala to na wygodne dodawanie obsługi wybranego formatu przez praktycznie każdego z użytkowników, o ile dysponuje on odpowiednimi umiejętnościami. Autorzy programu udostępniają bezpłatnie wszelkie niezbędne informacje by powstały tego typu wtyczki - wystarczy się z nimi skontaktować. Obecnie nie istnieją jeszcze żadne wtyczki, ale powinno się to zmienić wraz z upływem czasu.

IsoBuster

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować