InstantStorm 2.0.1.0

InstantStorm

Łatwa w obsłudze aplikacja, pozwalająca na tworzenie własnych wygaszaczy ekranu z plików flash (.SWF). W przypadku nieco większego zaawansowania, użytkownik może skorzystać z rozmaitych opcji, mających wpływ na ostateczny kształt pliku wynikowego.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
54
Ocena ogólna:
(ocen: 1)
Pobrań wersji:
54
Ocena wersji:
5.0 (ocen: 1)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

Stworzenie własnego wygaszacza z dowolnego filmu (np. klipu z YouTube) czy animacji za pomocą aplikacji nie powinno sprawić nikomu większych trudności. Wystarczy, po uruchomieniu programu i stworzeniu nowego projektu (nasze działania w programie mogą zostać zapisane w formie plików projektu, dzięki czemu użytkownik będzie mógł wrócić do nich później), wskazać plik .SWF (aby zapisać materiał filmowy do tego formatu, można wykorzystać któryś z konwerterów wideo, dostępnych na naszej stronie) oraz podać tytuł naszego dzieła. Po wykonaniu tych czynności można przystąpić do zapisywania wskazanego materiału wideo w formie wygaszacza ekranu. Można zapisać go albo jako plik .SCR (który należy własnoręcznie przenieść do odpowiedniego folderu), albo jako plik .EXE, zintegrowany z tradycyjnym instalatorem, dzięki któremu z łatwością umieścimy wygaszacz w systemie.

InstantStorm

Podczas tworzenia wygaszacza, użytkownik może skorzystać z opcji takich jak np. określenie rozdzielczości jego wyświetlania, akcję, po której nastąpi powrót do pulpitu, wersję FlashPlayera potrzebną do poprawnego działania, a także typy ustawień, które mogą zostać zmienione podczas jego konfguracji. Istnieje też możliwość zaprojektowania (w ograniczonym zakresie) instalatora (można zmienić m.in. ekran powitalny, treść licencji, komunikat końcowy, a także zabezpieczyć całość hasłem).

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować