IZArc 4.2

IZArc

IZArc to bezpłatny program do archiwizacji danych. Obsługuje popularne formaty archiwów takie jak RAR, ZIP, 7Z, GZIP, BZIP, TAR oraz obrazów płyt ISO, CDI, IMG czy NRG.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
7317
Ocena ogólna:
(ocen: 1)
Pobrań wersji:
134
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:

Aplikacja pozwala na skompresowanie danych przy użyciu praktycznie wszystkich otwartych metod kompresji oraz na dekompresje najpopularniejszych formatów archiwów, nie zapominając o nietypowych, czy tych rzadziej używanych. Bez problemu dokonamy konwersji formatu archiwum na jeden w 100% obsługiwanych formatów, przetestujemy poprawność archiwum czy spróbujemy naprawić uszkodzone. Program pozwala również na otwieranie obrazów płyt i wypakowywanie ich zawartości. Integracja z powłoką systemu Windows pozwoli na wygodny dostęp do najczęściej używanych funkcji oraz obsługę skompresowanych plików praktycznie z każdego miejsca w systemie.

IZArc

Uwaga: do instalacji niezbędne jest połączenie z internetem.

Uwaga: drugi link zawiera wersje IZArc2Go, przeznaczoną do instalacji na pamięciach przenośnych, która oferuje dokładnie takie same funkcje jak wersja normalna prócz możliwości integracji z powłoką systemu.

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować