IObit Uninstaller 7.0.2.32

IObit Uninstaller

Prosty w obsłudze program, pozwalający na dokładniejsze usuwanie zainstalowanych aplikacji niż w przypadku korzystania z systemowego modułu „Programy i funkcje”/„Dodaj/usuń programy”, 

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
2060
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
438
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:

Za pomocą IObit Uninstaller możemy odinstalować zarówno programy, jak i różnego rodzaju paski narzędziowe i wtyczki dla przeglądarek internetowych. Niektóre spośród aplikacji mogą być usunięte za pomocą przycisku „Odinstaluj szybko” – wówczas liczba kliknięć i operacji wykonywanych przez użytkownika jest ograniczona do minimum, a całą pracę wykona za nas IObit Uninstaller. Po zakończeniu całego procesu zostaje uruchomione gruntowne skanowanie systemu w poszukiwaniu pozostałości skasowanego programu.

Jeśli chcemy, możemy przed kasowaniem utworzyć punkt przywracania, który pozwoli wrócić do stanu sprzed deinstalacji. Bardzo przydatna będzie z pewnością możliwość hurtowego usunięcia kilku (lub większej ilości) aplikacji jednocześnie, dzięki czemu cały proces deinstalacji przebiegnie dużo szybciej i sprawniej, zwłaszcza jeśli użyje się w przypadku programów, dla których dostępna jest opcja „Odinstaluj szybko”.

Jeśli posiadamy bardzo dużo zainstalowanych aplikacji, pomocna będzie funkcja ich filtrowania. Umożliwia ona wyświetlenie m.in. rzadko używanych programów, dzięki czemu z łatwością odnajdziemy te, które są nam niepotrzebne i tylko zabierają cenne zasoby sprzętowe. Inną przydatną możliwością jest opcja „Wymuś dezinstalację”, pozwalająca na usunięcie takich aplikacji (oraz ich pozostałości). które odmówiły współpracy z tradycyjnym deinstalatorem.

IObit Uninstaller

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować