IObit Driver Booster 3 beta 2.0

IObit Driver Booster

Wersja testowa aplikacji zarządzającej znajdującymi się w systemie sterownikami oraz dbającej o to, by zawsze była zainstalowana ich najnowsza wersja. 

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
571
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
217
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

Program po zainstalowaniu dokonuje szybkiego skanowania w poszukiwaniu wszelkich zainstalowanych sterowników oraz rozmaitych bibliotek (takich jak np. Java, Adobe Air czy Adobe Flash), wymaganych do uruchamiania wielu aplikacji, po czym wyświetla ich listę w bardzo czytelnej formie. W przypadku każdej z pozycji mamy możliwość sprawdzenia jej producenta, obsługiwanego przez nią urządzenia (w przypadku sterowników sprzętowych), a także dokładnej wersji wraz z datą publikacji. Jeśli Driver Booster wykryje, że posiadamy przestarzałe oprogramowanie, a dostępna jest jego aktualizacja, powiadamia o tym użytkownika, który od razu ma możliwość jej zainstalowania.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa całego procesu aplikacja tworzy punkty przywracania. W wypadku wystąpienia problemów z pracą komputera umożliwiają one powrót do stabilnego działania. Przydatną funkcjonalnością jest możliwość ustawienia automatycznego skanowania w określonych odstępach czasu, dzięki czemu nie umkną nam żadne aktualizacje sterowników. Warto dodać, że Driver Booster wspiera pobieranie z serwerów proxy.

IOBit Driver Booster

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować