IObit Driver Booster 5.3.360

IObit Driver Booster

Aplikacja zarządzająca znajdującymi się w systemie sterownikami i dbająca o to, by zawsze była zainstalowana ich najnowsza wersja. 

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
13874
Ocena ogólna:
(ocen: 3)
Pobrań wersji:
2354
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:
Kategoria:

Program po zainstalowaniu dokonuje szybkiego skanowania w poszukiwaniu wszelkich zainstalowanych sterowników, po czym wyświetla ich listę w bardzo czytelnej formie. W przypadku każdego z nich mamy możliwość sprawdzenia jego producenta, obsługiwanego przez niego urządzenia, a także dokładnej wersji wraz z datą publikacji. Jeśli Driver Booster wykryje, że posiadamy przestarzały sterownik, a dostępna jest jego aktualizacja, powiadamia o tym użytkownika, który od razu ma możliwość jej zainstalowania.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa całego procesu aplikacja tworzy punkty przywracania. W wypadku wystąpienia problemów z pracą komputera umożliwiają one powrót do stabilnego działania. Przydatną funkcjonalnością jest możliwość ustawienia automatycznego skanowania co określony czas, dzięki czemu nie umkną nam żadne aktualizacje sterowników. Warto dodać, że Driver Booster wspiera pobieranie z serwerów proxy.

Uwaga: po zainstalowaniu programu instalator proponuje instalację aplikacji Advanced SystemCare, co można jednak pominąć.

Linki
Komentarze
manix2000
7 lutego 2015, 14:08
Piszecie że to wersja 2.2 , ale ściąga się wersja 2.1- poprawcie to
0
manix2000
23 marca 2015, 20:04
Ludzie kochani, od ponad miesiąca wciskacie ludziom starą wersje, patrzcie na to co robicie (bo trochę siara (: )
0
Zaloguj się, by móc komentować