IDrive 6.7.0.5

IDrive

Rozbudowana usługa do synchronizacji danych między urządzeniami i wykonywania kopii zapasowych plików zapisanych na twardym dysku komputerów PC i Mac, oraz w pamięci urządzeń przenośnych.

Dodano:
Platforma:
Pobrań ogólnie:
2361
Ocena ogólna:
(brak ocen)
Pobrań wersji:
15
Ocena wersji:
0.0 (brak ocen)
Licencja:
freeware
Autor:

IDrive jest rozbudowaną usługą, dzięki której możliwa jest synchronizacja plików między podłączonymi do konta urządzeniami. Drugim z głównych zadań IDrive jest wykonywanie kopii zapasowych plików przechowywanych w pamięci komputerów i urządzeń przenośnych. Współpracuje z komputerami PC, oraz Mac, a także urządzeniami przenośnymi z systemem Android, iOS i Windows Phone.

W odróżnieniu od niektórych konkurencyjnych usług, IDrive umożliwia synchronizację plików między wszystkimi urządzeniami, także mobilnymi. Kopie zapasowe nie ograniczają się do napędów podłączonych bezpośrednio do komputerów i innych urządzeń. Mogą być wykonywane z dowolnego nośnika, czy zasobu sieciowego. Zarchiwizowane pliki następnie mogą być poddane kompresji i szyfrowaniu. IDrive obsługuje kilka rodzajów kopii, w tym inkrementalne,czasu rzeczywistego, serwerów bazodanowych, czy Facebooka.

Dzięki umieszczaniu kopii w chmurze, możliwy jest dostęp do nich z dowolnego miejsca i dowolnego urządzenia, oraz udostępnianie plików lub całych folderów innym osobom.

IDrive w wersji darmowej oferuje 5GB przestrzeni na pliki.

Uwaga: Aplikacja w wersji dla MacOS posiada odrębną numerację i dostępna jest w wersji 3.1.0.7.

Linki
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować